CV Agent Ubezpieczeniowy

Wzór CV dla Agenta Ubezpieczeniowego:

Wzór CV Agent Ubezpieczeniowy
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór listu motywacyjnego Agent Ubezpieczeniowy

Wzór podania o pracę Agent Ubezpieczeniowy

Jak napisać profesjonalny wzór CV:

1. CV artystyczne skierowane jest dla zawodów twórczych takich jak graficy, twórcy stron www czy inni artyści. Jest tu całkowita swoboda w doborze formy dokumentu. Najważniejsze jest jest tutaj wywarcie wrażenia na odbiorcy. Jest to dokument dla osób, które w swojej pracy muszą wykazać się gustem oraz kreatywnością.

2. W dokumentach rekrutacyjnych niedozwolone jest kłamstwo. Należy zamieszczać tylko i wyłącznie prawdziwe informacje o swej osobie. Nie należy upiększać swojego życiorysu. Kiedy kłamstwo wyjdzie na jaw, najemy się wstydu i zostaniemy skreśleni z listy kandydatów.

3. Opisując szczeble edukacji warto napisać pełną nazwę szkoły, daty rozpoczęcia i zakończenia nauki oraz profil szkoły. Można również napisać tytuł pracy dyplomowej, jeśli ma związek z pracą zawodową.

4. Osoby z bogatym doświadczeniem powinny wpisać tylko te prace i umiejętności, które są tożsame lub pokrewne z nowym stanowiskiem pracy.

5. Curriculum Vitae jest swego rodzaju wizytówką aplikanta, dlatego powinno być zredagowane profesjonalnie oraz przejrzyście.

6. CV funkcjonalne jest dokumentem, w którym najważniejsze są umiejętności kandydata zdobyte u wcześniejszych pracodawców. Trzeba je umieć udokumentować oraz opisać na przykładach.

7. Są trzy główne typy Curriculum Vitae: CV funkcjonalne, chronologiczne i hybrydowe. Spotkać się można również z dokumentem artystycznym, który jest jednak zarezerwowany tylko dla zawodów takich jak: grafik, plastyk czy projektant.

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 3, średnia ocena: 5,00/5)
Loading...

Comments are closed.