CV Analityk Rynku Pracy

Wzór CV dla Analityka Rynku Pracy:

Wzór CV Analityk Rynku Pracy
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór listu motywacyjnego Analityk Rynku Pracy

Wzór podania o pracę Analityk Rynku Pracy

Jak napisać profesjonalny wzór CV:

1. Dokumenty rekrutacyjne wysyła się pocztą elektroniczną w formacie PDF, dzięki temu mamy pewność, że dokument nie „rozjedzie się” po otwarciu na komputerze pracodawcy. Warto podać również rodzaj stanowiska lub nr referencyjny zgłoszenia.

2. Przed napisaniem Curriculum Vitae trzeba przeanalizować ofertę pracy na jaką odpowiadamy oraz zwrócić uwagę na profil firmy. Trzeba sprawdzić czego oczekuje od osób aplikujących pracodawca.

3. Nie piszmy pustych zwrotów typu: rowery, opera, muzyka, narciarstwo. Trzeba pochwalić się ciekawymi zainteresowaniami. Jednak należy to zrobić z głową, bez zbędnego wdawania się w szczegóły. Pracodawcy lubią osoby z ciekawymi zainteresowaniami.

4. Doświadczenie zawodowe wpisuje się odwrotnie chronologicznie. Trzeba wpisać zakres dat pracy, piastowane stanowisko i zakres obowiązków.

5. Osoby z ubogim doświadczeniem, uczniowie, studenci lub absolwenci mogą umieścić informacje o ukończonych kursach, wyjazdach naukowych, otrzymanych stypendiach czy działalności uczniowskiej.

6. Na początku dokumentu znajdują się dane adresowe. Należy umieścić dane osobowe, adres zamieszkania oraz adres e-mail i nr telefonu.

7. W oficjalnym piśmie niedopuszczalne są błędy stylistyczne czy językowe.

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 3, średnia ocena: 4,67/5)
Loading...

Comments are closed.