CV Architekt Krajobrazu

Wzór CV dla Architekta Krajobrazu:

Wzór CV Architekt Krajobrazu
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór listu motywacyjnego Architekt Krajobrazu

Wzór podania o pracę Architekt Krajobrazu

Jak napisać profesjonalny wzór CV:

1. Opisując wykształcenie powinno się napisać pełną nazwę szkoły, daty trwania nauki oraz kierunek szkoły. Można również napisać temat pracy dyplomowej, jeśli ma związek z pracą zawodową.

2. CV powinno zmieścić się na jednej lub maksymalnie na dwóch stronach A4. Dokument musi zawierać wyłącznie najistotniejsze fakty, które będą pomocne na stanowisku pracy, na które aplikujemy. Nie warto pisać o pracy na plantacji truskawek, jeśli staramy się o pracę w sklepie.

3. Nie ma jednego sprawdzonego wzoru CV, które sprawdzi się do każdego ogłoszenia o pracę. Jest to dokument unikalny, który musi być dostosowany dla konkretnej oferty pracy oraz dla konkretnej osoby.

4. Curriculum Vitae jest swego rodzaju wizytówką aplikanta, musi być zredagowane profesjonalnie i zwięźle.

5. Aby zredagować dobre CV trzeba najpierw dobrze poznać samego siebie. Trzeba wiedzieć jakie mamy dobre i złe strony, co jest naszymi atutami, a także co jest naszymi niedoskonałościami.

6. Przed przystąpieniem do pisania CV warto dokonać wstępnej autoanalizy, w której trzeba przyjrzeć się własnej osobie oraz przeanalizować czego oczekuje od nas przyszły pracodawca.

7. Redagując własne CV nie wolno ufać szablonom ściągniętym z internetu i powielać innych wzorów. CV jest dokumentem indywidualnym.

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 2, średnia ocena: 5,00/5)
Loading...

Comments are closed.