CV Architekt Wnętrz

Wzór CV dla Architekta Wnętrz:

Wzór CV Architekt Wnętrz
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór listu motywacyjnego Architekt Wnętrz

Wzór podania o pracę Architekt Wnętrz

Jak napisać profesjonalny wzór CV:

1. Niedozwolone jest błędne wpisywanie nazw lub osobiste opinie o byłych pracodawcach.

2. Opracowując CV warto podać wszelkie informacje o zdobytych certyfikatach, znajomości języków obcych. Jeśli posiadamy pisemne dyplomy o kursach warto dołączyć do CV ich kopię.

3. Nadmiar ozdobników w CV jest negatywnie odbierane przez osobę czytającą dokument. Natomiast Warto podkreślić lub pogrubić wyłącznie najważniejsze fragmenty. Dla pracodawcy ważne są informacje o kandydacie, a nie ilość udziwnień.

4. Na samym końcu CV umieszcza się klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Dokument bez poniższego zapisu będzie odrzucony na samym początku. Przykładowy zwrot: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

5. W dokumentach aplikacyjnych niedozwolone jest kłamstwo. Trzeba zamieszczać tylko i wyłącznie prawdziwe informacje na swój temat. Nie należy koloryzować swojego życiorysu. Kiedy kłamstwo wyjdzie na jaw, najemy się wstydu i będziemy skreśleni w oczach pracodawcy.

6. Curriculum Vitae nie jest dokumentem uniwersalnym lecz naszą autopromocją, która ma zainteresować pracodawcę. Profesjonalne CV ma wyróżniać aplikanta spośród innych kandydatów, podkreślając jego umiejętności i referencje.

7. Dobrze napisane Curriculum Vitae jest kluczem do zdobycia wymarzonej pracy, dlatego też warto skupić się i przygotować profesjonalny dokument, z którego będziemy zadowoleni.

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 3, średnia ocena: 4,67/5)
Loading...

Comments are closed.