CV Architekt

Wzór CV dla Architekta:

Wzór CV Architekt
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór listu motywacyjnego Architekt

Wzór podania o pracę Architekt

Jak napisać profesjonalny wzór CV:

1. Pisząc o językach obcych nie można podać błędnych informacji. Są one szczególnie łatwe do wykrycia. Wystarczy, że pracodawca poprosi nas o krótką wypowiedź w danym języku lub co gorsza sam zacznie dyskusję w języku, który niby umiemy.

2. Curriculum Vitae funkcjonalne to dokument, w którym na pierwszym miejscu podkreślone są umiejętności i zdolności jakie posiada kandydat. Ważne jest ich udokumentowanie i poparcie, gdzie je nabyliśmy i wykorzystywali.

3. Trzeba dbać o powagę dokumentu i nie zamieszczać śmiesznych adresów poczty elektronicznej, na przykład: kubus12@, ladnalaska@ czy z końcówką @buziaczki.pl. Adres e-mail powinien mieć następującą formę: imie.nazwisko@adres.pl

4. W każdym worze CV ważna jest estetyka. Nie można nadmiernie używać różnych wielkości czcionki, kursywy i ozdobników graficznych.

5. Szablon CV musi być uporządkowany i prosty w odbiorze. Należy go stworzyć na komputerze i wydrukować na białym papierze. Niedopuszczalne jest w dzisiejszych czasach pisanie dokumentów aplikacyjnych długopisem.

6. Informacje zawarte w Curriculum Vitae dotyczą przebiegu kariery zawodowej. W CV trzeba napisać o doświadczeniu zawodowym, karierze naukowej, edukacji, umiejętnościach i cechach osobowości.

7. Curriculum Vitae chronologiczne to najpopularniejszy typ dokumentu. Zamieszczone w nim dane są opisane odwrotnie chronologicznie, czyli zaczynają się od najnowszych do najstarszych. W dokumencie muszą się znaleźć informacje o edukacji, przebiegu zatrudnienia, umiejętnościach, kursach oraz nasze cechy charakteru wraz z zainteresowaniami.

Opracowano przy udziale: www.skupmonet.biz

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 3, średnia ocena: 4,67/5)
Loading...

Comments are closed.