CV Barman

Wzór CV dla Barmana:

Wzór CV Barman
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór listu motywacyjnego Barman

Wzór podania o pracę Barman

Jak napisać profesjonalny wzór CV:

1. Opisując wykształcenie należy napisać całą nazwę szkoły, daty trwania nauki oraz profil szkoły. Można również napisać tytuł pracy magisterskiej, jeśli ma związek z nową pracą.

2. Profesjonalnie opracowane Curriculum Vitae jest kluczem do zdobycia satysfakcjonującej pracy, dlatego warto poświęcić trochę czasu, aby przygotować profesjonalny dokument, z którego sami będziemy dumni.

3. CV jest inaczej życiorysem zawodowym, czyli opisem historii zatrudnienia.

4. CV funkcjonalne to dokument, w którym na pierwszym miejscu podkreślone są umiejętności i zdolności jakie posiada aplikant. Trzeba je umieć udokumentować i podać przykłady ich wykorzystania.

5. Obecnie nie wymaga się zamieszczania zdjęcia w dokumentach aplikacyjnych, jednak warto to zrobić. Powinno to być zdjęcie zrobione przez dobrego fotografa, a najlepiej aby było to zdjęcie legitymacyjne lub z dowodu osobistego.

6. Nie piszmy pustych zwrotów typu: rowery, opera, muzyka, film. Warto pochwalić się nietypowymi zainteresowaniami. Jednak należy to zrobić z głową, bez zbędnego wdawania się w opisy. Pracodawcy cenią osoby z ciekawymi zainteresowaniami.

7. Mamy trzy podstawowe rodzaje CV: CV chronologiczne, funkcjonalne i hybrydowe. Spotkać się można również z dokumentem artystycznym, który jest jednak przeznaczony tylko dla takich zawodów twórczych jak: grafik, architekt czy projektant.

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 3, średnia ocena: 4,67/5)
Loading...

Comments are closed.