CV Blacharz Samochodowy

Wzór CV dla Blacharza Samochodoweg:

Wzór CV Blacharz Samochodowy
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór listu motywacyjnego Blacharz Samochodowy

Wzór podania o pracę Blacharz Samochodowy

Jak napisać profesjonalny wzór CV:

1. Przed napisaniem CV trzeba przeanalizować ofertę pracy na jaką odpowiadamy i zwrócić uwagę na profil firmy. Trzeba sprawdzić jakie są wymagania zawarte w ofercie pracy.

2. Curriculum Vitae jest autoreklamą kandydata, dlatego musi być zredagowane poprawnie oraz zwięźle.

3. CV artystyczne skierowane jest dla zawodów twórczych takich jak graficy, twórcy stron www oraz inni artyści. Jest tu całkowita swoboda w doborze formy dokumentu. Najważniejsze jest jest tutaj wywarcie dużego wrażenia na odbiorcy. Jest to dokument dla osób, które w swojej pracy muszą wykazać się dobrym smakiem i kreatywnością.

4. Curriculum Vitae powinno zmieścić się na jednej lub maksymalnie na dwóch kartkach A4. Dokument powinien zawierać tylko najistotniejsze zdarzenia, które będą pomocne na stanowisku pracy, na które aplikujemy. Nie powinno się pisać o pracy na plantacji truskawek, jeśli staramy się o pracę w sklepie.

5. Nadmiar ozdobników w CV jest źle odbierane przez osobę czytającą dokument. Należy podkreślić lub pogrubić wyłącznie najważniejsze fragmenty. Dla pracodawcy ważne są informacje o kandydacie, a nie ilość pogrubień.

6. Opracowując CV trzeba zwrócić uwagę na wygląd dokumentu. Nie powinno się nadmiernie używać różnych kolorów czcionki, kursywy i ozdobników graficznych.

7. Informacja o znajomości języków nie może ograniczać się wyłącznie do wymienienia nazwy języka. Trzeba napisać dokładny poziom znajomości języka.

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 3, średnia ocena: 5,00/5)
Loading...

Comments are closed.