CV Cukiernik

Wzór CV dla Cukiernika:

Wzór CV Cukiernik
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór listu motywacyjnego Cukiernik

Wzór podania o pracę Cukiernik

Jak napisać profesjonalny wzór CV:

1. Trzeba dbać o powagę dokumentu i nie zamieszczać śmiesznych adresów poczty elektronicznej, na przykład: kubus12@, ladnalaska@ czy z końcówką @buziaczek.pl. Adres e-mail powinien mieć następującą formę: imie.nazwisko@adres.pl

2. Curriculum Vitae hybrydowe łączy Curriculum Vitae chronologiczne i funkcjonalne. Ta forma daje najwięcej swobody kandydatom, gdyż pozwala połączyć umiejętności kandydata wraz z historią zatrudnienia.

3. Dokumenty rekrutacyjne wysyła się pocztą elektroniczną w formacie PDF, dzięki temu mamy pewność, że dokument nie „rozjedzie się” po otwarciu na komputerze pracodawcy. Warto wpisać również rodzaj stanowiska lub nr referencyjny ogłoszenia.

4. Pamiętaj aby w trakcie pisania Curriculum Vitae nie powielać cudzej pracy, szczególnie nie można ślepo ufać szablonom pobranym z internetu. Curriculum Vitae to dokument indywidualny.

5. Informacje zawarte w CV dotyczą przebiegu kariery zawodowej. W CV trzeba opisać: doświadczenie zawodowe, karierę naukową, edukację, umiejętności, hobby.

6. Aby opracować skuteczne CV trzeba najpierw dobrze poznać samego siebie. Trzeba wiedzieć jakie posiadamy dobre i złe strony, co jest naszymi atutami, a także co jest naszymi niedoskonałościami.

7. Szablon CV musi być przejrzysty i czytelny. Trzeba go stworzyć na komputerze i wydrukować na czystym papierze. Jest niedopuszczalne w XXI w. pisanie dokumentów rekrutacyjnych na kartce papieru w linię.

Wzór przygotowany dzięki uprzejmości: Piekarni-Cukiernia Bielsko

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 12, średnia ocena: 4,67/5)
Loading...

Comments are closed.