CV Doradca Klienta

Wzór CV dla Doradcy Klienta:

Wzór CV Doradca Klienta
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór listu motywacyjnego Doradca Klienta

Wzór podania o pracę Doradca Klienta

Jak napisać profesjonalny wzór CV:

1. Curriculum Vitae chronologiczne jest najczęściej spotykanym rodzajem dokumentu. Zamieszczone w nim dane są opisane odwrotnie chronologicznie, czyli zaczynają się od najnowszych do najstarszych. W każdym wzorze CV muszą się znaleźć informacje o ukończonych szkołach, zatrudnieniu, umiejętnościach, szkoleniach i nasze cechy charakteru i zainteresowania.

2. CV powinno zmieścić się na jednej lub maksymalnie na dwóch kartkach A4. Szablon powinien zawierać wyłącznie najistotniejsze fakty, które będą przydatne na stanowisku pracy, na które aplikujemy. Nie powinno się pisać o pracy na plantacji truskawek, jeśli staramy się o pracę w urzędzie.

3. Dane adresowe kandydata muszą znajdować się na górze dokumentu. Należy wpisać dane osobowe, informacje o adresie oraz adres e-mail i nr telefonu.

4. Profesjonalnie napisane CV jest kluczem do dostania dobrej pracy, dlatego też warto skupić się i zredagować dobry dokument dokument, z którego będziemy zadowoleni.

5. Wysyłając CV lub inne dokumenty aplikacyjne poprzez e-mail należy zapisać dokumenty w formacie PDF, dzięki temu mamy pewność, że plik nie „rozjedzie się” po otwarciu na innym komputerze. Warto podać również rodzaj stanowiska lub nr referencyjny zgłoszenia.

6. Niedopuszczalne są błędy stylistyczne czy ortograficzne.

7. Tworząc CV trzeba napisać o kwalifikacjach zawodowych i osiągnięciach. W tej części pisma powinny się znaleźć dane o językach obcych, przebytych szkoleniach, czy też o posiadanych uprawnieniach.

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 3, średnia ocena: 4,67/5)
Loading...

Comments are closed.