CV Dyrektor ds. Finansowych

Wzór CV dla Dyrektora ds. Finansowych:

Wzór CV Dyrektor ds. Finansowych
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór listu motywacyjnego Dyrektor ds. Finansowych

Wzór podania o pracę Dyrektor ds. Finansowych

Jak napisać profesjonalny wzór CV:

1. Zbyt dużo ozdobników w CV jest źle odbierane przez osobę czytającą dokument. Warto natomiast podkreślić i pogrubić tylko najważniejsze informacje. Dla pracodawcy najważniejsze są informacje o kandydacie, a nie ilość pogrubień.

2. Curriculum Vitae nie jest dokumentem szablonowym lecz naszą autopromocją, która powinna zainteresować pracodawcę. Dobre CV ma wyróżniać kandydata spośród innych kandydatów, podkreślając jego umiejętności i referencje.

3. Opisując szczeble edukacji trzeba napisać pełną nazwę szkoły, daty rozpoczęcia i zakończenia nauki oraz kierunek szkoły. Można również napisać temat pracy magisterskiej, jeśli ma związek z pracą zawodową.

4. Niedopuszczalne jest przekręcanie nazw lub negatywne opinie o byłych pracodawcach.

5. Informacje zawarte w CV dotyczą przebiegu kariery zawodowej. W CV trzeba opisać: doświadczenie zawodowe, karierę naukową, edukację, umiejętności, hobby.

6. Przed zredagowaniem CV trzeba przeanalizować ofertę pracy na jaką odpowiadamy i zwrócić uwagę na profil firmy. Należy sprawdzić jakie są wymagania zawarte w ofercie pracy.

7. Aby zredagować profesjonalne CV należy dobrze poznać samego siebie. Trzeba wiedzieć jakie mamy dobre i złe strony, co jest naszymi atutami, a także co jest naszymi niedoskonałościami.

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 8, średnia ocena: 4,88/5)
Loading...

Comments are closed.