CV Pracownik Produkcji

Wzór CV dla Pracownika Produkcji:

Wzór CV Pracownik Produkcji
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór listu motywacyjnego Pracownik Produkcji

Wzór podania o pracę Pracownik Produkcji

Jak napisać profesjonalny wzór CV:

1. Opisując szczeble edukacji powinno się napisać pełną nazwę szkoły, daty rozpoczęcia i zakończenia nauki oraz kierunek szkoły. Można również napisać temat pracy dyplomowej, jeśli ma związek z nową pracą.

2. Nie można jednego szablonu CV wysyłać w odpowiedz do każdego ogłoszenia pracy. Jest to dokument unikalny, który musi być dopasowany do danej oferty pracy i do konkretnej osoby.

3. Trzeba dbać o powagę dokumentu i nie zamieszczać śmiesznych adresów poczty elektronicznej, na przykład: kubus12@, ladnalaska@ czy z końcówką @buziaczek.pl. Adres e-mail powinien mieć prostą formę: imie.nazwisko@adres.pl

4. W dokumentach rekrutacyjnych niedopuszczalne jest kłamstwo. Trzeba zamieszczać tylko i wyłącznie prawdziwe informacje na swój temat. Nie należy ubarwiać swojego życiorysu. Gdy kłamstwo wyjdzie na jaw, najemy się wstydu i zostaniemy skreśleni z listy kandydatów.

5. W oficjalnym piśmie niedopuszczalne są błędy gramatyczne czy ortograficzne.

6. Curriculum Vitae hybrydowe łączy CV chronologiczne i funkcjonalne. Jest to forma, która może dać największe możliwości dla kandydata, ponieważ pozwala połączyć umiejętności wraz z jego historią kariery.

7. Niedopuszczalne jest przekręcanie nazw lub osobiste opinie o wcześniejszych pracodawcach.

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 1, średnia ocena: 5,00/5)
Loading...

Comments are closed.