CV Specjalista ds. Sprzedaży

Wzór CV dla Specjalisty ds. Sprzedaży:

Wzór CV Specjalista ds. Sprzedaży
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór listu motywacyjnego Specjalista ds. Sprzedaży

Wzór podania o pracę Specjalista ds. Sprzedaży

Jak napisać profesjonalny wzór CV:

1. Języki obce są ważną częścią CV, dlatego nie nie wolno w tej kwestii podawać nieprawdziwych informacji. Są one szczególnie łatwe do wykrycia. Wystarczy, że pracodawca poprosi nas o krótką wypowiedź w danym języku lub co gorsza sam zacznie dyskusję w języku, który rzekomo umiemy.

2. Zawierając informacje o językach obcych nie wystarczy napisać, że zna się np. język angielski. Trzeba napisać dokładny stopień znajomości języka.

3. Przed przystąpieniem do pisania Curriculum Vitae należy przeprowadzić wstępną autoanalizę, w której należy przyjrzeć się własnej osobie oraz odpowiedzieć sobie na pytanie czego oczekuje od nas przyszły pracodawca.

4. Doświadczenie zawodowe umieszcza się odwrotnie chronologicznie. Należy wpisać okres pracy, zajmowane stanowisko oraz zakres obowiązków.

5. Curriculum Vitae powinno zmieścić się na jednej lub maksymalnie na dwóch kartkach A4. Szablon powinien zawierać wyłącznie najistotniejsze zdarzenia, które będą przydatne w pracy na nowym stanowisku. Nie powinno się pisać o pracy w drukarni, jeśli staramy się o pracę w banku.

6. Tworząc CV warto wspomnieć o kwalifikacjach zawodowych a także osiągnięciach. Ta część pisma powinna zawierać dane o znajomości języków, przebytych kursach, czy też o posiadanych uprawnieniach.

7. Osoby z małym doświadczeniem, uczniowie, studenci lub absolwenci powinni umieścić informacje o przebytych szkoleniach, wyjazdach naukowych, przyznanych stypendiach czy działalności uczniowskiej.

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 1, średnia ocena: 5,00/5)
Loading...

Comments are closed.