CV Webmaster

Wzór CV dla Webmastera:

Wzór CV Webmaster
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór listu motywacyjnego Webmaster

Wzór podania o pracę Webmaster

Jak napisać profesjonalny wzór CV:

1. Na samym końcu CV wpisuje się klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych do celów rekrutacji. Dokument bez tego zapisu będzie musiał być zniszczony. Przykładowy zwrot: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

2. Pisząc Curriculum Vitae warto zwrócić uwagę na wygląd dokumentu. Nie należy nadmiernie używać pogrubień, kursywy i ozdobników graficznych.

3. Curriculum Vitae hybrydowe łączy Curriculum Vitae chronologiczne i funkcjonalne. Jest to forma, która może dać największe możliwości dla kandydata, ponieważ pozwala łączyć umiejętności wraz z historią kariery.

4. CV powinno być napisane w formie bezosobowej. Dzięki temu dokument jest zwięzły, zawierając przy tym maksymalnie dużo faktów.

5. Nie ma jednego uniwersalnego wzoru CV, które dobrze nada się do każdego ogłoszenia o pracę. Jest to dokument indywidualny, który musi być uszyty na miarę do danej oferty pracy oraz do konkretnej osoby.

6. Przed przystąpieniem do redagowania Curriculum Vitae trzeba przeprowadzić wstępną autoanalizę, w której trzeba przyjrzeć się własnej osobie oraz przeanalizować czego wymaga od nas przyszły pracodawca.

7. Dane osobowe kandydata muszą być umieszczone na górze dokumentu. Należy umieścić dane osobowe, adres zamieszkania oraz adres e-mail i nr telefonu.

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 3, średnia ocena: 4,67/5)
Loading...

Comments are closed.