List motywacyjny Agent Nieruchomości

Wzór listu motywacyjnego dla Agenta Nieruchomości:

Wzór listu motywacyjnego Agent Nieruchomości
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór CV Agent Nieruchomości

Wzór podania o pracę Agent Nieruchomości

Jak napisać dobry list motywacyjny:

1. Prawy górny róg dokumentu zawiera datę i miejscowość, poniżej wpisz adresata pisma: funkcję osoby do której się zwracasz, np. Zastępca Dyrektora ds. personalnych oraz nazwę i adres firmy. Jeżeli jest ci znane, wpisz także imię i nazwisko osoby prowadzącej rekrutację.

2. Pamiętaj, aby podczas pisania listu motywacyjnego nie pisać długiego opowiadania, tylko zwięźle opisać dokładnie, to co dotyczy przyszłej pracy.

3. List motywacyjny musi być dostosowany do konkretnej oferty pracy. Nie może być takiej sytuacji, że jeden dokument wysyłany jest do kilkunastu firm. Jest to indywidualne pismo, które musi być dostosowane do profilu kandydata i do wymagań stanowiska pracy.

4. Aby być pewnym, że nie popełniło się błędów, należy po napisaniu dokumentu jeszcze raz go przejrzeć lub poprosić o to kogoś z znajomych.

5. Tworząc list motywacyjny warto zwrócić szczególnie uwagę na język. Musi być prosty i zwięzły. Nie może być kolokwialny lub zbyt specjalistyczny.

6. List motywacyjny nie może być długim opowiadaniem, powinno się treściwie i krótko opisać najważniejsze cechy wraz z ich udokumentowaniem.

7. W liście motywacyjnym trzeba opisać nasze dobre cechy wraz z informacjami co umiemy i w jaki sposób pomoże to naszej nowej firmie lub przyczyni się do lepszej pracy.

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 3, średnia ocena: 5,00/5)
Loading...

Comments are closed.