List motywacyjny Blacharz Samochodowy

Wzór listu motywacyjnego dla Blacharza Samochodoweg:

Wzór listu motywacyjnego Blacharz Samochodowy
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór CV Blacharz Samochodowy

Wzór podania o pracę Blacharz Samochodowy

Jak napisać dobry list motywacyjny:

1. Dokument nie jest powieleniem Curriculum Vitae. Są to dwa całkowicie różne dokumenty, które nie mają się powielać, a powinny uzupełniać. Oba te pisma są kompletem dokumentów aplikacyjnych.

2. W liście motywacyjnym warto opisać swoje cechy charakteru, które przydadzą się przy wykonywaniu obowiązków w nowym miejscu pracy. Najlepiej poprzeć je przykładami.

3. Gdy znasz osobę, która zajmuje się rekrutacją, można wpisać jej imię i nazwisko jako adresata dokumentu. Jeśli nie, należy podać funkcję tej osoby oraz nazwę firmy wraz z danymi adresowymi.

4. W prawym górnym rogu listu motywacyjnego wpisz miejscowość i datę, poniżej wpisz adresata pisma: funkcję osoby do której się zwracasz, np. Pełnomocnik ds. personalnych oraz nazwę i adres firmy. Jeżeli jest ci znane, wpisz także imię i nazwisko osoby prowadzącej rekrutację.

5. Wysyłając dokumenty aplikacyjne za pośrednictwem poczty elektronicznej trzeba wpisać tytuł wiadomości oraz dodać załączniki z plikami. Warto podać nr referencyjny w temacie wiadomości. W załączeniu przesyłamy dokumenty.

6. Pamiętaj, aby nie zapomnieć napisać dzisiejszej daty daty. Zdarza się, że poszukując pracy przez dłuższy czas, wpisuje się ciągle tą samą datę.

7. List motywacyjny nie może być długim esejem, powinno się treściwie i krótko opisać najważniejsze cechy wraz z ich udokumentowaniem.

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 2, średnia ocena: 5,00/5)
Loading...

Comments are closed.