List motywacyjny Dyrektor ds. Marketingu

Wzór listu motywacyjnego dla Dyrektoar ds. Marketingu:

Wzór listu motywacyjnego Dyrektor ds. Marketingu
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór CV Dyrektor ds. Marketingu

Wzór podania o pracę Dyrektor ds. Marketingu

Jak napisać dobry list motywacyjny:

1. List motywacyjny powinien zawierać informacje o jakie stanowisko się ubiegamy, miejsce znalezienia oferty pracy oraz należy podać nr referencyjny jeśli był podany. Jest to pomocne w dużych firmach, gdzie w tym samym czasie prowadzona jest rekrutacja na wiele stanowisk.

2. Przed wydrukowaniem gotowego listu motywacyjnego należy jeszcze raz dokładnie ją przeczytać, sprawdzić czy nie ma błędów ortograficznych czy literówek, które nie mają prawa pojawić się w dokumencie.

3. List motywacyjny nie może być długim esejem, powinno się zwięźle i krótko opisać najważniejsze cechy wraz z ich udokumentowaniem.

4. List motywacyjny obok CV wchodzi w skład dokumentów aplikacyjnych, które są wymagane przez prawie wszystkich pracodawców.

5. Pismo nie może być powieleniem CV. Są to dwa całkiem różne dokumenty, które nie mogą się powielać, a powinny wzajemnie uzupełniać. Razem mają stanowić komplet dokumentów aplikacyjnych.

6. Aby być pewnym, że nie popełniło się błędów, należy po napisaniu dokumentu jeszcze raz go przeczytać lub poprosić o to kogoś z znajomych.

7. Pamiętaj, aby nie zapomnieć napisać dzisiejszej daty daty. Zdarza się, że szukając pracy przez dłuższy czas, wpisuje się zawsze taką samą datę.

Pomoc w redagowaniu: www.pgkielce.pl

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 2, średnia ocena: 5,00/5)
Loading...

Comments are closed.