List motywacyjny Kucharz

Wzór listu motywacyjnego dla Kucharza:

Wzór listu motywacyjnego Kucharz
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór CV Kucharz

Wzór podania o pracę Kucharz

Jak napisać dobry list motywacyjny:

1. W przypadku, gdy znasz osobę, która zajmuje sięprowadzeniem rekrutacji, można wpisać jej imię i nazwisko jako adresata listu. Jeśli nie, należy wpisać funkcję tej osoby i nazwę firmy wraz z adresem.

2. List motywacyjny nie jest drugim CV. Dokument ten uzupełnia, a nie opisuje CV. Opisuje się w nim nasze osiągnięcia lub motywację.

3. List motywacyjny musi być dopasowany do konkretnej oferty pracy. Niedopuszczalna jest sytuacja, że jeden dokument jest wysyłany jako odpowiedź na wiele ogłoszeń. Jest to dokument indywidualny, który musi być dostosowany do umiejętności kandydata i do wymagań stanowiska pracy.

4. List motywacyjny powinien opisywać nasze najlepsze cechy, to co potrafimy oraz w jaki sposób pomoże to w rozwoju firmy.

5. Ważne jest aby po napisaniu pisma przeczytać go jeszcze raz lub dać domownikom do przeczytania. W razie błędów trzeba je bezzwłocznie poprawić.

6. Pamiętaj, aby podczas redagowania listu motywacyjnego nie pisać długiego eseju, tylko zwięźle opisać dokładnie, to co dotyczy przyszłej pracy.

7. List motywacyjny stanowi uzupełnienie CV. Zawarte są w nim nasze doświadczenia zawodowe wraz z ich uzasadnieniem oraz własne plany na przyszłość.

Sponsorem wpisu jest: http://bazyliazasole.pl/

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 3, średnia ocena: 5,00/5)
Loading...

Comments are closed.