List motywacyjny Operator Maszyn

Wzór listu motywacyjnego dla Operatora Maszyn:

Wzór listu motywacyjnego Operator Maszyn
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór CV Operator Maszyn

Wzór podania o pracę Operator Maszyn

Jak napisać dobry list motywacyjny:

1. W liście motywacyjnym warto opisać nasze dobre cechy wraz z informacjami co umiemy i w jaki sposób pomoże to naszej firmie lub przyczyni się do lepszej pracy.

2. Prawy górny róg dokumentu zawiera datę i miejscowość, a poniżej adresata: funkcję osoby do której się zwracasz, np. Zastępca Dyrektora ds. personalnych oraz nazwę i adres firmy. Można również wpisać imię i nazwisko osoby zajmującej się rekrutacją, jeśli oczywiście je znamy.

3. W dzisiejszych czasach pisma rekrutacyjne wysyła się za pośrednictwem internetu. Jest to najszybsza forma dla osób szukających pracy jak i dla pracodawcy. Adres poczty z jakiej wysyłamy dokumenty powinien być imienny. Najlepiej aby miał postać imie.nazwisko@nazwa.pl. Nie należy wysyłać dokumentów z adresów typu laleczka69@, bialymis@ czy @buziaczki.pl

4. Jeśli twoje Curriculum Vitae spodoba się osobie prowadzącej rekrutacje, to można być pewnym, że również zechce zobaczyć list motywacyjny. Dlatego warto aby był to dokument napisany starannie. Ponieważ to właśnie on może przeważyć czy dostaniesz daną pracę.

5. Ważne jest aby po wydrukowaniu wzoru listu motywacyjnego przeczytać go jeszcze raz lub dać komuś innemu do przeczytania. W razie błędów należy je od razu poprawić.

6. Przed wydrukowaniem gotowej pracy należy jeszcze raz dokładnie ją przeczytać, upewnić się, że nie ma błędów stylistycznych czy literówek, które nie mają prawa pojawić się w piśmie.

7. Wysyłając dokumenty rekrutacyjne za pośrednictwem poczty elektronicznej trzeba opisać, że ubiegamy się o pracę oraz dodać załączniki z dokumentami. Jeśli znamy nr referencyjny ogłoszenia należy go podać w treści wiadomości. W załączeniu przesyłamy pliki.

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 3, średnia ocena: 3,67/5)
Loading...

Comments are closed.