Podanie o pracę Architekt Krajobrazu

Wzór podania o pracę dla Architekta Krajobrazu:

Wzór podania o pracę Architekt Krajobrazu
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór CV Architekt Krajobrazu

Wzór listu motywacyjnego Architekt Krajobrazu

Jak napisać skuteczne podanie o pracę:

1. Podanie o pracę najlepiej zanieść osobiście do pracodawcy, tak aby móc wywrzeć dobre pierwsze wrażenie. Gdy nie ma takiej możliwości można wysłać zestaw dokumentów listownie lub elektronicznie.

2. Dokument powinien zmieścić się na jednej stronie A4. Dokument powinien być napisany na komputerze oraz wydrukowany na czystym, białym papierze. Należy pamiętać, aby na dole własnoręcznie się podpisać.

3. Nie należy traktować podania o pracę i listu motywacyjnego jako dwa tożsame pisma. Jest to poważny błąd i może zostać źle odebrany przez przyszłego pracodawcę.

4. Razem z podaniem o pracę warto napisać CV i list motywacyjny. W dokumentach tych należy zawrzeć doświadczenie zawodowe, przebieg edukacji, przebyte szkolenia oraz opis naszych umiejętności potwierdzonych faktami z życia.

5. Tworząc podanie o pracę trzeba zwrócić uwagę na przejrzystość oraz formę wypowiedzi. Dokument nie powinien być zbyt długi, ma zawierać wyłącznie najpotrzebniejsze informacje, bez niepotrzebnych opisów.

6. Podanie o prace jest pismem, które jest wysyłane do pracodawcy wtedy, kiedy nie jest prowadzona rekrutacja. Pismo powinno zawierać prośbę o przyjęcie do pracy na danym stanowisku pracy.

7. Aby przekonać pracodawcę do zaproszenia nas na rozmowę kwalifikacyjną, warto w piśmie przytoczyć nasze atuty, cechy charakteru i umiejętności przydatne w nowej pracy.

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 2, średnia ocena: 5,00/5)
Loading...

Comments are closed.