Podanie o pracę Asystentka

Wzór podania o pracę dla Asystentki:

Wzór podania o pracę Asystentka
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór CV Asystentka

Wzór listu motywacyjnego Asystentka

Jak napisać skuteczne podanie o pracę:

1. Podanie o pracę najlepiej przynieść osobiście do pracodawcy, tak aby móc wywrzeć dobre pierwsze wrażenie. Gdy nie ma takiej możliwości można wysłać dokument listownie lub elektronicznie.

2. Podanie o prace jest pisane i roznoszone z własnej woli, czyli nawet wtedy kiedy firma nie prowadzi rekrutacji. List motywacyjny różni się tym, że jest on odpowiedzią na ogłoszenie pracy.

3. Nie należy traktować podania o pracę i listu motywacyjnego jako dwa tożsame dokumenty. Jest to poważny błąd i może być źle odebrany przez przyszłego pracodawcę.

4. Podanie o pracę zbudowane jest podobnie jak inne dokumenty aplikacyjne. Z samej góry umieszczamy nasze dane adresowe, poniżej informacje o adresacie, dalej właściwa treść pisma i na końcu własnoręczny podpis.

5. Nagłówek dokumentu winien zawierać miejscowość i datę, dalej z lewej strony dane adresowe kandydata, poniżej po prawej dane adresata pisma.

6. Tworząc podanie o pracę trzeba zwrócić uwagę na przejrzystość oraz formę wypowiedzi. Dokument nie powinien być zbyt długi, ma zawierać wyłącznie niezbędne informacje, bez niepotrzebnych opisów.

7. Na samym dole dokumentu nie można zapomnieć umieścić dopisku o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

Opracowanie: http://www.argentum-event.pl/organizacja-imprez-firmowych.htm

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 2, średnia ocena: 5,00/5)
Loading...

Comments are closed.