Podanie o pracę Cukiernik

Wzór podania o pracę dla Cukiernika:

Wzór podania o pracę Cukiernik
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór CV Cukiernik

Wzór listu motywacyjnego Cukiernik

Jak napisać skuteczne podanie o pracę:

1. Redagując podanie o pracę bezwzględnie trzeba podać nazwę stanowiska pracy na jakie chcemy aplikować.

2. W podaniu o pracę warto krótko i zwięźle opisać nasze cechy charakteru, umiejętności a także przymioty, które przekonają właściciela firmy do zatrudnienia nas.

3. Podanie o pracę jest podobne do innych dokumentów aplikacyjnych. Na górze umieszczamy nasze dane kontaktowe, poniżej dane adresata pisma, dalej właściwa treść pisma i na końcu własnoręczny podpis.

4. W podaniu o pracę można zawrzeć ogólny zwrot grzecznościowy osoby do której piszemy jako: prezes, właściciel czy specjalista ds. rekrutacji.

5. Podanie o pracę i list motywacyjny są to dwa różne pisma. Jest to duży błąd i może zostać źle odebrany przez przyszłego pracodawcę.

6. W nagłówku dokumentu należy wpisać miejscowość i datę, poniżej z lewej strony własne dane kontaktowe, po prawej stronie natomiast wpisujemy adresata.

7. Do podania warto również załączyć profesjonalnie napisane CV i list motywacyjny. W dokumentach tych należy zawrzeć doświadczenie zawodowe, ukończone szkoły, przebyte szkolenia i opis naszych umiejętności potwierdzonych faktami z życia.

Wzór przygotowany dzięki uprzejmości: Piekarni-Cukierni w Bielsku

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 4, średnia ocena: 4,75/5)
Loading...

Comments are closed.