Podanie o pracę Doradca Ubezpieczeniowy

Wzór podania o pracę dla Doradcy Ubezpieczeniowego:

Wzór podania o pracę Doradca Ubezpieczeniowy
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór CV Doradca Ubezpieczeniowy

Wzór listu motywacyjnego Doradca Ubezpieczeniowy

Jak napisać skuteczne podanie o pracę:

1. Nagłówek dokumentu powinien zawierać miejscowość i datę, dalej po lewej stronie dane adresowe kandydata, poniżej po prawej dane adresata dokumentu.

2. Podanie o pracę jest dokumentem oficjalnym, dlatego niedopuszczalne jest mijanie się z prawdą. Kłamstwo zostanie szybko zauważone, a my narobimy sobie tylko wstydu.

3. Podanie o pracę i list motywacyjny są dwoma różnymi dokumentami. Jest to duży błąd i może być źle odebrany przez przyszłego pracodawcę.

4. Dokument musi także zawierać dopisek o przetwarzaniu danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

5. Podanie o pracę zbudowane jest podobnie jak inne dokumenty formalne. Z samej góry umieszczamy nasze dane kontaktowe, poniżej informacje o adresacie, dalej właściwa treść pisma i na końcu własnoręczny podpis.

6. Ważne jest aby pisząc podanie o pracę nie zapomnieć podać dokładnej nazwy stanowiska pracy na jakie aplikujemy.

7. Dokument powinien zmieścić się na jednej stronie A4. Pismo powinno być napisane na komputerze oraz wydrukowany na czystym, białym papierze. Na samym dole ma się znaleźć własnoręczny podpis.

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 3, średnia ocena: 4,67/5)
Loading...

Comments are closed.