Podanie o pracę Kierowca Międzynarodowy

Wzór podania o pracę dla Kierowcy Międzynarodowego:

Wzór podania o pracę Kierowca Międzynarodowy
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór CV Kierowca Międzynarodowy

Wzór listu motywacyjnego Kierowca Międzynarodowy

Jak napisać skuteczne podanie o pracę:

1. Podanie o pracę powinno zawierać się na maksymalnie jednej kartce A4. Dokument powinien być napisany na komputerze oraz wydrukowany na czystym, białym papierze. Na samym dole ma się znaleźć własnoręczny podpis.

2. Do podania dobrze jest załączyć dobrze napisane CV oraz list motywacyjny. W dokumentach tych warto napisać: historię zatrudnienia, ukończone szkoły, przebyte kursy i opis naszych predyspozycji potwierdzonych faktami z życia.

3. Podanie o pracę zbudowane jest podobnie jak inne dokumenty aplikacyjne. Z samej góry umieszczamy nasze dane adresowe, poniżej informacje o adresacie, dalej właściwa treść pisma i na końcu własnoręczny podpis.

4. Nie można traktować podania o pracę i listu motywacyjnego jako dwa podobne dokumenty. Jest to duży błąd i może zostać źle odebrany przez pracodawcę.

5. Aby przekonać pracodawcę do zaproszenia nas na rozmowę o pracę, warto w piśmie przywołać nasze atuty, cechy charakteru i umiejętności przydatne w pracy.

6. Nagłówek dokumentu powinien zawierać miejscowość i datę, dalej po lewej stronie dane adresowe kandydata, poniżej z prawej dane adresata pisma.

7. Redagując podanie o pracę bezwzględnie należy podać stanowisko pracy na jakie chcemy aplikować.

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 4, średnia ocena: 4,75/5)
Loading...

Comments are closed.