Podanie o pracę Kierownik Sklepu

Wzór podania o pracę dla Kierownika Sklepu:

Wzór podania o pracę Kierownik Sklepu
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór CV Kierownik Sklepu

Wzór listu motywacyjnego Kierownik Sklepu

Jak napisać skuteczne podanie o pracę:

1. Podanie o pracę powinno zawierać ogólny zwrot grzecznościowy osoby do której adresujemy pismo jako: prezes, właściciel lub specjalista ds. rekrutacji.

2. Razem z podaniem o pracę warto napisać CV i list motywacyjny. W dokumentach tych należy zawrzeć doświadczenie zawodowe, przebieg edukacji, przebyte kursy i opis naszych predyspozycji potwierdzonych faktami z życia.

3. Podanie o pracę można wysłać do pracodawcy tylko wtedy, kiedy nie jest prowadzona rekrutacja. Dokument powinien zawierać prośbę o przyjęcie do pracy na danym stanowisku pracy.

4. Redagując podanie o pracę bezwzględnie trzeba podać stanowisko pracy na jakie chcemy aplikować.

5. Podanie o pracę jest dokumentem oficjalnym, dlatego niedopuszczalne jest mijanie się z prawdą. Kłamstwo zostanie szybko zauważone, a my będziemy skreśleni już na samym początku.

6. W podaniu o pracę warto krótko i zwięźle przywołać nasze cechy charakteru, umiejętności a także przymioty, które przekonają adresata do przyjęcia nas.

7. Nagłówek pisma winien zawierać miejscowość i datę, dalej z lewej strony dane adresowe kandydata, poniżej z prawej dane adresata pisma.

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 3, średnia ocena: 5,00/5)
Loading...

Comments are closed.