Podanie o pracę Kontroler Jakości

Wzór podania o pracę dla Kontrolera Jakości:

Wzór podania o pracę Kontroler Jakości
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór CV Kontroler Jakości

Wzór listu motywacyjnego Kontroler Jakości

Jak napisać skuteczne podanie o pracę:

1. Podanie o pracę zbudowane jest podobnie jak inne dokumenty aplikacyjne. Z samej góry umieszczamy nasze dane kontaktowe, poniżej informacje o adresacie, dalej właściwa treść pisma i na końcu własnoręczny podpis.

2. Podobnie jak w innych oficjalnych pismach nie należy kłamać lub mijać się z prawdą. Kłamstwo zostanie szybko wychwycone, a my będziemy skreśleni już na samym starcie.

3. Podanie o pracę najlepiej przynieść osobiście do pracodawcy, tak aby móc wywrzeć dobre pierwsze wrażenie. Gdy nie ma takiej możliwości najlepiej wysłać zestaw dokumentów listownie lub elektronicznie.

4. Do podania dobrze jest załączyć dobrze napisane CV i list motywacyjny. W dokumentach tych warto napisać: historię zatrudnienia, przebieg edukacji, przebyte szkolenia oraz opis naszych predyspozycji potwierdzonych faktami z życia.

5. Podanie o prace jest redagowane i roznoszone z własnej woli, czyli nawet wtedy kiedy firma nie prowadzi rekrutacji. List motywacyjny różni się tym, że jest on on pisany jako odpowiedź na ogłoszenie pracy.

6. Podanie o pracę powinno zawierać się na maksymalnie jednej kartce A4. Pismo powinno być napisane na komputerze i wydrukowany na czystym, białym papierze. Należy pamiętać, aby na dole własnoręcznie się podpisać.

7. Podanie o prace jest pisane i roznoszone z własnej inicjatywy, czyli nawet wtedy kiedy nie jest prowadzona rekrutacja w danej firmie. List motywacyjny różni się tym, że jest on on pisany jako odpowiedź na ogłoszenie pracy.

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 3, średnia ocena: 5,00/5)
Loading...

Comments are closed.