Podanie o pracę Kucharz

Wzór podania o pracę dla Kucharza:

Wzór podania o pracę Kucharz
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór CV Kucharz

Wzór listu motywacyjnego Kucharz

Jak napisać skuteczne podanie o pracę:

1. Podanie o pracę i list motywacyjny są dwoma różnymi dokumentami. Jest to poważny błąd i może być źle odebrany przez przyszłego pracodawcę.

2. Na samym dole dokumentu nie można zapomnieć umieścić dopisku o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

3. Ważne jest aby w trakcie pisania podania o pracę nie zapomnieć podać dokładną nazwę stanowiska pracy na jakie aplikujemy.

4. Podanie o prace jest pismem, które jest wysyłane do pracodawcy wtedy, kiedy nie jest prowadzona rekrutacja. Dokument zawiera prośbę o przyjęcie do pracy na danym stanowisku pracy.

5. W podaniu o pracę warto krótko i zwięźle przywołać nasze cechy charakteru, umiejętności oraz przymioty, które przekonają pracodawcy do zatrudnienia nas.

6. Nagłówek dokumentu powinien zawierać miejscowość i datę, dalej z lewej strony dane adresowe kandydata, poniżej z prawej dane adresata dokumentu.

7. Podanie o pracę można wysłać do pracodawcy listem, jednak najlepiej jest samodzielnie przynieść dokument do firmy, tak aby mieć możliwość wywrzeć dobre pierwsze wrażenie.

Sponsorem wpisu jest: http://bazyliazasole.pl/

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 7, średnia ocena: 4,86/5)
Loading...

Comments are closed.