Podanie o pracę Niania

Wzór podania o pracę dla Niani:

Wzór podania o pracę Niania
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór CV Niania

Wzór listu motywacyjnego Niania

Jak napisać skuteczne podanie o pracę:

1. Podanie o prace jest pisane i wysyłane z własnej inicjatywy, czyli nawet wtedy kiedy firma nie prowadzi rekrutacji. W odróżnieniu list motywacyjny jest odpowiedzią na ogłoszenie pracy.

2. Podanie o pracę i list motywacyjny są to dwa różne pisma. Jest to duży błąd i może zostać źle odebrany przez przyszłego pracodawcę.

3. Podanie o pracę powinno zawierać się na maksymalnie jednej kartce A4. Pismo powinno być napisane na komputerze i wydrukowany na czystym, białym papierze. Należy pamiętać, aby na dole własnoręcznie się podpisać.

4. Aby przekonać pracodawcę do zaproszenia nas na rozmowę o pracę, warto w piśmie przytoczyć nasze atuty, cechy charakteru oraz umiejętności przydatne w nowej pracy.

5. Podanie o pracę należy wysłać do pracodawcy tylko wtedy, kiedy nie jest prowadzona rekrutacja. Pismo powinno zawierać prośbę o zatrudnienie na danym stanowisku pracy.

6. Podobnie jak w innych dokumentach aplikacyjnych nie należy kłamać lub mijać się z prawdą. Kłamstwo będzie szybko zauważone, a my narobimy sobie tylko wstydu.

7. Pisząc podanie o pracę bezwzględnie należy podać nazwę stanowiska pracy na jakie chcemy aplikować.

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 2, średnia ocena: 4,50/5)
Loading...

Comments are closed.