Podanie o pracę Specjalista ds. Sprzedaży

Wzór podania o pracę dla Specjalisty ds. Sprzedaży:

Wzór podania o pracę Specjalista ds. Sprzedaży
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór CV Specjalista ds. Sprzedaży

Wzór listu motywacyjnego Specjalista ds. Sprzedaży

Jak napisać skuteczne podanie o pracę:

1. Aby przekonać pracodawcę do zaproszenia nas na rozmowę kwalifikacyjną, warto w piśmie przywołać nasze atuty, cechy charakteru oraz umiejętności przydatne w pracy.

2. Redagując podanie o pracę trzeba zwrócić uwagę na przejrzystość i zwięzłość wypowiedzi. Pismo nie może być długie, ma zawierać tylko niezbędne informacje, bez niepotrzebnych opisów.

3. Podanie o pracę można wysłać listownie do pracodawcy, jednak najlepiej jest samodzielnie przynieść dokument do firmy, tak aby móc wywrzeć dobre pierwsze wrażenie.

4. Podanie o pracę i list motywacyjny są dwoma różnymi dokumentami. Jest to duży błąd i może zostać źle odebrany przez przyszłego pracodawcę.

5. Razem z podaniem o pracę warto napisać CV oraz list motywacyjny. W dokumentach tych warto napisać: historię zatrudnienia, ukończone szkoły, przebyte kursy oraz opis naszych umiejętności potwierdzonych faktami z życia.

6. Podanie o prace jest pismem, które jest wysyłane do pracodawcy wtedy, kiedy nie jest prowadzona rekrutacja. Dokument powinien zawierać prośbę o zatrudnienie na danym stanowisku pracy.

7. Podanie o prace jest pisane i roznoszone z własnej inicjatywy, czyli nawet wtedy kiedy firma nie prowadzi rekrutacji. W odróżnieniu list motywacyjny jest odpowiedzią na ogłoszenie pracy.

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 1, średnia ocena: 5,00/5)
Loading...

Comments are closed.