Podanie o pracę Telemarketer

Wzór podania o pracę dla Telemarketera:

Wzór podania o pracę Telemarketer
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór CV Telemarketer

Wzór listu motywacyjnego Telemarketer

Jak napisać skuteczne podanie o pracę:

1. Do podania dobrze jest załączyć dobrze napisane CV i list motywacyjny. W dokumentach tych warto napisać: doświadczenie zawodowe, ukończone szkoły, przebyte kursy oraz opis naszych predyspozycji potwierdzonych faktami z życia.

2. Podanie o pracę powinno zawierać się na maksymalnie jednej kartce A4. Dokument powinien być napisany na komputerze oraz wydrukowany na czystym, białym papierze. Należy pamiętać, aby na dole własnoręcznie się podpisać.

3. Podanie o pracę najlepiej przynieść osobiście do pracodawcy, tak aby móc wywrzeć dobre pierwsze wrażenie. Gdy nie ma takiej możliwości można wysłać zestaw dokumentów listownie lub elektronicznie.

4. W podaniu o pracę można umieścić ogólny zwrot grzecznościowy osoby do której piszemy jako: prezes, właściciel czy specjalista ds. rekrutacji.

5. Tworząc podanie o pracę trzeba zwrócić uwagę na przejrzystość oraz zwięzłość wypowiedzi. Pismo nie może być długie, ma zawierać wyłącznie niezbędne informacje, bez zbędnych opisów.

6. Aby przekonać pracodawcę do zaproszenia nas na rozmowę o pracę, warto w piśmie przytoczyć nasze atuty, cechy charakteru oraz umiejętności przydatne w pracy.

7. Podanie o prace jest pismem, które jest wysyłane do pracodawcy wtedy, kiedy nie jest prowadzona rekrutacja. Pismo powinno zawierać prośbę o przyjęcie do pracy na danym stanowisku pracy.

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 2, średnia ocena: 5,00/5)
Loading...

Comments are closed.