Wzór CV dla Fryzjera


Wzór CV FryzjerŻyciorys zawodowy, jako najważniejszy dokument aplikacyjny powinien zawierać najbardziej rzetelne informacje dotyczące kandydata na dane stanowisko. Szablon CV dla Fryzjera opracowany został z uwzględnieniem absolwentów techników zawodowych, którzy legitymują się doświadczeniem w pracy na stanowisku fryzjera. Pracodawcy preferują osoby uczciwe, odpowiedzialne, zorganizowane i systematyczne. Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.


Pobierz CV Fryzjer


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Fryzjera:

Wzór listu motywacyjnego Fryzjer

Wzór podania o pracę Fryzjer


Jak napisać profesjonalny wzór CV dla Fryzjera:

1. Pisząc CV trzeba napisać o kwalifikacjach zawodowych a także osiągnięciach. W tej części dokumentu powinny się znaleźć informacje o znajomości języków, przebytych kursach, czy też o zdobytych licencjach.

2. Języki obce są ważną częścią CV, dlatego nie nie powinno się w tej kwestii podawać nieprawdziwych informacji. Są one szczególnie łatwe do wykrycia. Wystarczy, że pracodawca poprosi nas o krótką wypowiedź w danym języku lub co gorsza sam zacznie dyskusję w języku, w którym rzekomo umiemy mówić.

3. Curriculum Vitae powinno zmieścić się na jednej lub maksymalnie na dwóch stronach A4. Dokument powinien zawierać wyłącznie najistotniejsze informacje, które będą pomocne w pracy na nowym stanowisku. Nie powinno się pisać o pracy w fabryce zabawek, jeśli staramy się o pracę w banku.

4. Zbyt dużo ozdobników w CV jest źle odbierane przez osobę czytającą dokument. Należy podkreślić i pogrubić tylko najważniejsze fragmenty. Dla pracodawcy najważniejsze są informacje o kandydacie, a nie ilość pogrubień.

5. Nie można jednego szablonu CV wysyłać w odpowiedz do każdego ogłoszenia pracy. Jest to dokument indywidualny, który musi być dopasowany dla konkretnej oferty pracy oraz do konkretnej osoby.

6. Opisując wykształcenie warto napisać całą nazwę szkoły, daty trwania nauki oraz kierunek szkoły. Można również napisać temat pracy dyplomowej, jeśli ma związek z pracą zawodową.

7. Doświadczenie zawodowe wpisujemy w kolejności odwrotnie chronologicznej. Trzeba wpisać okres pracy, zajmowane stanowisko oraz zakres obowiązków.

Opracowano przy współpracy z www.fryzjerwokulski.pl


CV Fryzjer
Tagi: