Wzór CV dla Górnika


Wzór CV GórnikŻyciorys zawodowy tworzy się w celu zaprezentowania predyspozycji i kwalifikacji kandydata na dane stanowisko. Schemat CV dla Górnika przygotowany został przygotowany z myślą o aplikujących posiadających odpowiednie cechy. Nie znajdą tutaj zatrudnienia osoby z lękiem przed zamkniętą przestrzenią, czy ciemnością. Potencjalni pracodawcy poszukują odpowiedzialnych, zdyscyplinowanych, samodzielnych i zorganizowanych mężczyzn.


Pobierz CV Górnik


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Górnika:

Wzór listu motywacyjnego Górnik

Wzór podania o pracę Górnik


Jak napisać profesjonalny wzór CV dla Górnika:

1. Poważnym błędem osób poszukujących pracy jest wysyłanie tego samego CV do kilku pracodawców. Każde stanowisko pracy jest inne dlatego CV też musi być uszyte na miarę konkretnej oferty zatrudnienia.

2. Słownictwo w CV musi być zwięzłe i klarowne. Nie powinno się używać specjalistycznego języka, niezrozumiałego dla większości odbiorców, niewłaściwe jest również słownictwo potoczne czy niedbałe.

3. W każdym worze CV ważna jest estetyka. Nie należy używać nadmiernie różnych kolorów czcionki, kursywy i ozdobników graficznych.

4. CV artystyczne zarezerwowane jest dla osób wykonujących zawody twórcze, jak na przykład graficy, webmasterzy oraz inni artyści. Jest tu pełna swoboda w doborze formy dokumentu. Najważniejsze jest jest tutaj wywarcie dużego wrażenia na pracodawcy. Jest to dokument dla osób, które w pracy zawodowej muszą wykazać się dobrym smakiem i kreatywnością.

5. CV chronologiczne jest najczęściej spotykanym typem dokumentu. Zamieszczone w nim informacje są poukładane odwrotnie chronologicznie, czyli od najnowszych i kończą na najstarszych. W każdym wzorze CV powinny być informacje o edukacji, przebiegu zatrudnienia, posiadanych umiejętnościach, kursach oraz nasze cechy charakteru wraz z zainteresowaniami.

6. Niedopuszczalne jest błędne wpisywanie nazw lub negatywne opinie o wcześniejszych pracodawcach.

7. Przed stworzeniem Curriculum Vitae trzeba przeanalizować ofertę pracy na jaką odpowiadamy i zwrócić uwagę na profil firmy. Warto sprawdzić jakie są wymagania zawarte w ofercie pracy.


CV Górnik
Tagi: