Wzór CV dla Handlowca


Wzór CV HandlowiecJednym z najważniejszych dokumentów aplikacyjnych jest życiorys zawodowy. Wzór CV dla Handlowca został opracowany z myślą o kandydatach posiadających zdolności negocjacyjne, którzy są zaznajomieni z technikami sprzedażowym. Potencjalni pracodawcy zwracają uwagę na wykształcenie kierunkowe, a także indywidualne predyspozycje kandydata. Duże szanse na zatrudnienie mają kandydaci odpowiedzialni, samodzielni, sumienni i komunikatywni.


Pobierz CV Handlowiec


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Handlowca:

Wzór listu motywacyjnego Handlowiec

Wzór podania o pracę Handlowiec


Jak napisać profesjonalny wzór CV dla Handlowca:

1. Mamy trzy główne rodzaje Curriculum Vitae: CV chronologiczne, funkcjonalne i hybrydowe. Można się również spotkać z dokumentem artystycznym, który jest jednak przeznaczony tylko dla takich zawodów twórczych jak: grafik, plastyk czy projektant.

2. Należy unikać śmiesznych lub dziwnych adresów poczty elektronicznej, na przykład: lalus@, ladnalaska@ czy z końcówką @buziaczki.pl. Adres e-mail powinien mieć prostą formę: imie.nazwisko@adres.pl

3. Poprawnie opracowane Curriculum Vitae jest kluczem do znalezienia dobrej pracy, dlatego warto poświęcić trochę czasu, aby zredagować profesjonalny dokument, z którego będziemy zadowoleni.

4. Nie można zapomnieć o pisaniu klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych do celów rekrutacji. Dokument bez poniższego zwrotu będzie odrzucony na samym początku. Przykładowy zwrot: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

5. W oficjalnym piśmie niedopuszczalne są błędy stylistyczne czy ortograficzne.

6. Pisząc informacje o językach obcych nie wystarczy napisać, że zna się np. język niemiecki. Należy określić dokładny poziom znajomości języka.

7. CV nie jest dokumentem uniwersalnym lecz naszą autoreklamą, która powinna zainteresować pracodawcę. Wzorcowe CV ma wyróżniać kandydata spośród innych osób, podkreślając jego predyspozycje i kwalifikacje.


CV Handlowiec
Tagi: