Wzór CV dla Inżyniera Budownictwa


Wzór CV Inżynier BudownictwaŻyciorys zawodowy, jego forma, a także styl wypowiedzi w nim zawartych, przybliża sylwetkę osoby aplikującej na dane stanowisko. Szablon CV dla Inżyniera Budownictwa został stworzony z myślą o kandydatach legitymujących się wykształceniem wyższym o profilu budowlanym. Pracodawcy poszukują osób odpowiedzialnych, samodzielnych, operatywnych, rzetelnych i zorganizowanych. Mile widziane jest doświadczenie w branży.


Pobierz CV Inżynier Budownictwa


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Inżyniera Budownictwa:

Wzór listu motywacyjnego Inżynier Budownictwa

Wzór podania o pracę Inżynier Budownictwa


Jak napisać profesjonalny wzór CV dla Inżyniera Budownictwa:

1. Obecnie nie wymaga się umieszczenia zdjęcia w dokumentach rekrutacyjnych, jednak warto to zrobić. Powinno to być fotografia zrobiona przez profesjonalnego fotografa, a najlepiej aby było to zdjęcie legitymacyjne lub z dowodu osobistego.

2. Pisząc o językach obcych nie można podawać sprzecznych z prawdą informacji. Są one szczególnie łatwe do wykrycia. Wystarczy, że pracodawca poprosi nas o krótką wypowiedź w danym języku lub co gorsza sam zacznie dyskusję w języku, który niby umiemy.

3. Informacje zawarte w CV dotyczą przebiegu kariery zawodowej. W CV trzeba opisać: doświadczenie zawodowe, karierę naukową, edukację, umiejętności, hobby.

4. Trzeba dbać o powagę dokumentu i nie zamieszczać śmiesznych adresów e-mail, na przykład: lalus@, ladnalaska@ czy z końcówką @buziaczki.pl. Adres e-mail powinien mieć prostą formę: imie.nazwisko@adres.pl

5. Curriculum Vitae powinno zmieścić się na jednej lub maksymalnie na dwóch stronach A4. Szablon powinien zawierać tylko najważniejsze zdarzenia, które będą przydatne w pracy na nowym stanowisku. Nie powinno się pisać o pracy w fabryce zabawek, jeśli staramy się o pracę w banku.

6. CV powinno być napisane w formie bezosobowej. Dzięki temu dokument jest zwięzły, zawierając przy tym maksymalnie dużo faktów.

7. Redagując CV powinno się wspomnieć o kwalifikacjach zawodowych i umiejętnościach. Ta część dokumentu powinna zawierać dane o językach obcych, ukończonych kursach, czy też o posiadanych uprawnieniach.


CV Inżynier Budownictwa