Wzór CV dla Kasjera


Wzór CV KasjerŻyciorys zawodowy, jako jeden z najważniejszych dokumentów aplikacyjnych powinien być napisany rzetelnie i bezbłędnie. Schemat CV dla Kasjera został opracowany z myślą o kandydatach posiadających doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Pracodawcy preferują osoby odpowiedzialne, samodzielne, komunikatywne, rzetelne i dyspozycyjne. Dużym atutem będzie znajomość technik sprzedażowych i co najmniej jednego języka obcego.


Pobierz CV Kasjer


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Kasjera:

Wzór listu motywacyjnego Kasjer

Wzór podania o pracę Kasjer


Jak napisać profesjonalny wzór CV dla Kasjera:

1. Nadmiar ozdobników w CV jest negatywnie odbierane przez osobę czytającą dokument. Warto natomiast podkreślić lub pogrubić tylko najważniejsze fragmenty. Dla pracodawcy ważne są informacje o kandydacie, a nie ilość pogrubień.

2. Curriculum Vitae jest swego rodzaju wizytówką aplikanta, dlatego musi być zredagowane poprawnie oraz przejrzyście.

3. Aby zredagować dobre CV trzeba dobrze poznać samego siebie. Trzeba poznać jakie posiadamy dobre i złe cechy, co jest naszymi atutami, a także co jest naszymi niedoskonałościami.

4. Nie można zapomnieć o podaniu klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych na cele rekrutacji. Dokument bez poniższego zwrotu będzie musiał być zniszczony. Przykładowy zwrot: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

5. Informacja o znajomości języków nie może ograniczać się wyłącznie do wymienienia nazwy języka. Należy określić dokładny poziom znajomości języka.

6. Są trzy rodzaje Curriculum Vitae: CV chronologiczne, funkcjonalne oraz hybrydowe. Można się również spotkać z dokumentem artystycznym, który jest jednak zarezerwowany tylko dla zawodów takich jak: grafik, plastyk czy projektant.

7. CV jest podstawowym dokumentem rekrutacyjnym, dlatego warto poświęcić mu kilka godzin. Od treści i wyglądu naszego Curriculum Vitae zależy czy dostaniemy upragnioną prace.


CV Kasjer
Tagi: