Wzór CV dla Logistyka


Wzór CV LogistykDo dokumentacji aplikacyjnej nie powinny wkraść się żadne błędy, ani stylistyczne, ani interpunkcyjne, a już na pewno nie ortograficzne. Szablon CV dla Logistyka został przygotowany z myślą o kandydatach zorganizowanych, samodzielnych i systematycznych. Osoby wyróżniające się zdolnościami negocjacyjnymi i strategicznym myśleniem mają zdecydowanie większe szanse na zatrudnienie. Mile widziane jest doświadczenie zawodowe.


Pobierz CV Logistyk


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Logistyka:

Wzór listu motywacyjnego Logistyk

Wzór podania o pracę Logistyk


Jak napisać profesjonalny wzór CV dla Logistyka:

1. Pisząc o językach obcych nie można podawać nieprawdziwych informacji. Są one bardzo łatwe do wykrycia. Wystarczy, że pracodawca poprosi nas o krótką wypowiedź w danym języku lub co gorsza sam zacznie dyskusję w języku, w którym nie umiemy nic powiedzieć.

2. Na górze dokumentu umieszcza się dane adresowe. Należy umieścić dane osobowe, adres zamieszkania oraz adres e-mail oraz nr telefonu.

3. Słownictwo w CV musi być zwięzłe i klarowne. Nie powinno się stosować specjalistycznego języka, niezrozumiałego dla większości odbiorców, niewłaściwe jest także słownictwo kolokwialne lub niedbałe.

4. CV powinno zmieścić się na jednej lub maksymalnie na dwóch kartkach A4. Dokument powinien zawierać wyłącznie najważniejsze informacje, które będą pomocne w pracy na nowym stanowisku. Nie warto pisać o pracy w fabryce zabawek, jeśli staramy się o pracę w banku.

5. Informacje zawarte w Curriculum Vitae dotyczą przebiegu kariery zawodowej. W CV trzeba opisać: doświadczenie zawodowe, karierę naukową, edukację, umiejętności, zainteresowania.

6. Niedozwolone jest błędne wpisywanie nazw lub negatywne opinie o byłych pracodawcach.

7. Doświadczenie zawodowe wpisuje się odwrotnie chronologicznie. Należy wpisać zakres dat pracy, zajmowane stanowisko oraz zakres obowiązków.


CV Logistyk
Tagi: