Wzór CV dla Magistra Farmacji


Wzór CV Magister FarmacjiWarto pamiętać, aby nie umieszczać przy swoim nazwisku zbędnych tytułów naukowych, ponieważ może to zostać odebrane przez rekrutującego jako objaw zuchwalstwa. Schemat CV dla Magistra Farmacji został stworzony z myślą o osobach posiadających dyplom ukończenia wyższej uczelni, na kierunku farmacja. Zainteresowani pracą na tym stanowisku mogą składać swoje aplikacje w aptekach, laboratoriach, hurtowniach leków lub firmach farmaceutycznych.


Pobierz CV Magister Farmacji


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Magistra Farmacji:

Wzór listu motywacyjnego Magister Farmacji

Wzór podania o pracę Magister Farmacji


Jak napisać profesjonalny wzór CV dla Magistra Farmacji:

1. Pisząc informacje o znajomości języków obcych nie wystarczy napisać, że zna się np. język niemiecki. Trzeba określić dokładny poziom znajomości języka.

2. Dokument CV musi być uporządkowany i prosty w odbiorze. Należy go stworzyć na komputerze i wydrukować na białym papierze. Niedopuszczalne jest w dzisiejszych czasach pisanie dokumentów aplikacyjnych długopisem.

3. Osoby z ubogim doświadczeniem, uczniowie, studenci lub absolwenci mogą umieścić informacje o ukończonych kursach, wyjazdach naukowych, otrzymanych stypendiach czy działalności uczniowskiej.

4. Pisząc własne CV nie można ufać szablonom ściągniętym z internetu i powielać pracy innych. Curriculum Vitae jest dokumentem indywidualnym.

5. CV jest wizytówką kandydata, dlatego powinno być napisane poprawnie i przejrzyście.

6. Dobrze napisane Curriculum Vitae jest kluczem do zdobycia wymarzonej pracy, dlatego też warto skupić się i zredagować profesjonalny dokument, z którego będziemy dumni.

7. Zdjęcie w CV nie jest już wymagane, jednak warto go zamieścić. Powinno to być fotografia zrobiona przez profesjonalnego fotografa, a najlepiej by było to zdjęcie legitymacyjne lub z dowodu osobistego.

Na podstawie: laboratoryjnie.pl


CV Magister Farmacji