Wzór CV dla Opiekunki Dziecięcej


Wzór CV Opiekunka DziecięcaIstotą życiorysu zawodowego jest doprowadzenie do zaproszenia jego autora na rozmowę kwalifikacyjną. Nie warto zatem bezmyślnie kopiować szablonów, ale dostosować je zarówno do własnych kwalifikacji, jak i do wymagań potencjalnego pracodawcy. Schemat CV dla Opiekunki Dziecięcej został stworzony z myślą o osobach posiadających wykształcenie średnie, a także ukończony kurs pierwszej pomocy. Mile widziana jest znajomość języka obcego.


Pobierz CV Opiekunka Dziecięca


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Opiekunki Dziecięcej:

Wzór listu motywacyjnego Opiekunka Dziecięca

Wzór podania o pracę Opiekunka Dziecięca


Jak napisać profesjonalny wzór CV dla Opiekunki Dziecięcej:

1. CV jest autoreklamą kandydata, dlatego powinno być zredagowane profesjonalnie oraz zwięźle.

2. Nie piszmy pustych zwrotów typu: sztuka, kino, piłka nożna, narciarstwo. Warto pochwalić się nietypowymi zainteresowaniami. Trzeba to robić z głową, bez zbędnego wdawania się w szczegóły. Pracodawcy cenią osoby z ciekawymi pasjami.

3. Trzeba dbać o powagę dokumentu i nie zamieszczać śmiesznych adresów e-mail, na przykład: lalus@, ladnalaska@ czy z końcówką @buziaczek.pl. Adres e-mail powinien mieć prostą formę: imie.nazwisko@adres.pl

4. Doświadczenie zawodowe umieszczamy odwrotnie chronologicznie. Należy napisać zakres dat pracy, zajmowane stanowisko oraz zakres obowiązków.

5. Języki obce są ważnym elementem CV, dlatego nie warto w tej kwestii podawać kłamliwych informacji. Są one szczególnie łatwe do wychwycenia. Wystarczy, że pracodawca poprosi nas o krótką wypowiedź w danym języku lub co gorsza sam zacznie dyskusję w języku, który niby umiemy.

6. Opracowując CV warto napisać wszelkie informacje o zdobytych certyfikatach, znajomości języków obcych. Jeśli mamy pisemne dyplomy o kursach warto dołączyć ich kserokopię do CV.

7. Dane adresowe kandydata muszą być umieszczone na początku dokumentu. Należy wpisać dane osobowe, informacje o adresie oraz adres e-mail oraz nr telefonu.


CV Opiekunka Dziecięca