Wzór CV dla Pielęgniarki


Wzór CV PielęgniarkaRdzeniem dokumentacji aplikacyjnej jest życiorys zawodowy, powszechnie znany jako CV. Jest on podstawowym źródłem informacji o osobie aplikującej na dane stanowisko pracy. Schemat Curriculum Vitae dla Pielęgniarki został stworzony z myślą o osobach legitymujących się wykształceniem pielęgniarskim, a także kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. Cierpliwość, samodzielność i sumienność będzie dodatkowym atutem, istotnym dla rekrutującego.


Pobierz CV Pielęgniarka


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Pielęgniarki:

Wzór listu motywacyjnego Pielęgniarka

Wzór podania o pracę Pielęgniarka


Jak napisać profesjonalny wzór CV dla Pielęgniarki:

1. CV pisze się w formie bezosobowej. Dzięki temu dokument będzie zwięzły, zawierając przy tym maksymalnie dużo faktów.

2. CV jest najważniejszym dokumentem aplikacyjnym, dlatego warto poświęcić mu kilka godzin. Od tego jak będzie wyglądało nasze Curriculum Vitae zależy czy dostaniemy upragnioną prace.

3. CV jest inaczej życiorysem zawodowym, czyli opisem historii zatrudnienia.

4. W oficjalnym piśmie niedopuszczalne są błędy gramatyczne czy językowe.

5. Dużym błędem osób poszukujących pracy jest wysyłanie tego samego Curriculum Vitae do kilku pracodawców. Każda praca jest inna dlatego CV też musi być uszyte na miarę konkretnej oferty zatrudnienia.

6. Pisząc CV trzeba wspomnieć o kwalifikacjach zawodowych i osiągnięciach. Ta część dokumentu powinna zawierać dane o znajomości języków, przebytych kursach, czy też o zdobytych licencjach.

7. Zawierając informacje o znajomości języków obcych nie wystarczy napisać, że zna się np. język niemiecki. Należy napisać dokładny stopień znajomości języka.


CV Pielęgniarka