Wzór CV dla Policjanta


Wzór CV PolicjantOsoba starająca się o etat w Policji powinna pamiętać, aby jego życiorys zawodowy zawierał informacje o ukończeniu szkoły policyjnej. Najważniejszymi cechami przemawiającymi za kandydatem są: uczciwość, nieposzlakowana opinia, rzetelność, samodzielność i zorganizowanie. Zdolność szybkiego reagowania i umiejętności negocjacyjne będą dodatkowymi atutami. Szablon CV dla Policjanta uwzględnia doświadczenie zawodowe.


Pobierz CV Policjant


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Policjanta:

Wzór listu motywacyjnego Policjant

Wzór podania o pracę Policjant


Jak napisać profesjonalny wzór CV dla Policjanta:

1. Przed napisaniem Curriculum Vitae trzeba przeanalizować ofertę pracy na jaką odpowiadamy oraz zwrócić uwagę na profil firmy. Należy sprawdzić jakie są wymagania zawarte w ogłoszeniu.

2. Curriculum Vitae chronologiczne to najczęściej spotykany typ dokumentu. Zamieszczone w nim dane są poukładane odwrotnie chronologicznie, czyli od najnowszych i kończą na najstarszych. W każdym wzorze CV muszą się znaleźć informacje o ukończonych szkołach, przebiegu zatrudnienia, posiadanych umiejętnościach, szkoleniach oraz nasze cechy charakteru i zainteresowania.

3. Nie można zapomnieć o pisaniu klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Dokument bez poniższego zapisu będzie musiał być zniszczony. Przykładowy zwrot: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

4. CV powinno zmieścić się na jednej lub maksymalnie na dwóch stronach A4. Dokument powinien zawierać wyłącznie najważniejsze informacje, które będą przydatne w pracy na nowym stanowisku. Nie warto pisać o pracy na plantacji truskawek, jeśli staramy się o pracę w salonie samochodowym.

5. Nie można jednego wzoru CV wysyłać w odpowiedz do każdego ogłoszenia pracy. Jest to dokument indywidualny, który musi być uszyty na miarę dla konkretnej oferty pracy i dla konkretnej osoby.

6. Niedopuszczalne jest przekręcanie nazw lub osobiste opinie o byłych pracodawcach.

7. Opisując wykształcenie powinno się napisać pełną nazwę szkoły, daty trwania nauki oraz kierunek szkoły. Można również napisać temat pracy magisterskiej, jeśli ma związek z pracą zawodową.


CV Policjant
Tagi: