Wzór CV dla Pracownika Produkcji


Wzór CV Pracownik ProdukcjiSchemat CV dla Pracownika Produkcji został przygotowany z myślą o absolwentach szkół średnich, posiadających doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Kandydaci powinni cechować się odpowiedzialnością, rzetelnością, uczciwością i punktualnością. Mile widziane na tym stanowisku są osoby komunikatywne, potrafiące współpracować z innymi, ale jednocześnie samodzielne. Doświadczenie będzie dodatkowym atutem.


Pobierz CV Pracownik Produkcji


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Pracownika Produkcji:

Wzór listu motywacyjnego Pracownik Produkcji

Wzór podania o pracę Pracownik Produkcji


Jak napisać profesjonalny wzór CV dla Pracownika Produkcji:

1. Opisując szczeble edukacji powinno się napisać pełną nazwę szkoły, daty rozpoczęcia i zakończenia nauki oraz kierunek szkoły. Można również napisać temat pracy dyplomowej, jeśli ma związek z nową pracą.

2. Nie można jednego szablonu CV wysyłać w odpowiedz do każdego ogłoszenia pracy. Jest to dokument unikalny, który musi być dopasowany do danej oferty pracy i do konkretnej osoby.

3. Trzeba dbać o powagę dokumentu i nie zamieszczać śmiesznych adresów poczty elektronicznej, na przykład: kubus12@, ladnalaska@ czy z końcówką @buziaczek.pl. Adres e-mail powinien mieć prostą formę: imie.nazwisko@adres.pl

4. W dokumentach rekrutacyjnych niedopuszczalne jest kłamstwo. Trzeba zamieszczać tylko i wyłącznie prawdziwe informacje na swój temat. Nie należy ubarwiać swojego życiorysu. Gdy kłamstwo wyjdzie na jaw, najemy się wstydu i zostaniemy skreśleni z listy kandydatów.

5. W oficjalnym piśmie niedopuszczalne są błędy gramatyczne czy ortograficzne.

6. Curriculum Vitae hybrydowe łączy CV chronologiczne i funkcjonalne. Jest to forma, która może dać największe możliwości dla kandydata, ponieważ pozwala połączyć umiejętności wraz z jego historią kariery.

7. Niedopuszczalne jest przekręcanie nazw lub osobiste opinie o wcześniejszych pracodawcach.


CV Pracownik Produkcji