Wzór CV dla Projektanta


Wzór CV ProjektantCiekawa, pomysłowa forma życiorysu zawodowego będzie doskonałym dowodem na kreatywność i zaangażowanie aplikującego. Schemat Curriculum Vitae dla Projektanta został opracowany z myślą o osobach zorganizowanych, samodzielnych i dokładnych. Pracodawcy zwracają uwagę na doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Mnie istotne, choć nie bez znaczenia jest również wykształcenie kierunkowe i podzielność uwagi.


Pobierz CV Projektant


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Projektanta:

Wzór listu motywacyjnego Projektant

Wzór podania o pracę Projektant


Jak napisać profesjonalny wzór CV dla Projektanta:

1. Nie piszmy pustych zwrotów typu: sztuka, kino, muzyka, film. Warto pochwalić się ciekawymi pasjami. Trzeba to robić z głową, bez zbytniego wdawania się w szczegóły. Pracodawcy lubią ludzi z ciekawymi pasjami.

2. Osoby z bogatym doświadczeniem powinny wpisać tylko te prace i umiejętności, które są tożsame lub zbieżne z nowym stanowiskiem pracy.

3. Curriculum Vitae jest wizytówką kandydata, musi być napisane profesjonalnie i zwięźle.

4. Słownictwo w CV musi być zwięzłe i klarowne. Nie można używać specjalistycznego języka, niezrozumiałego dla większości odbiorców, niewłaściwe jest również słownictwo kolokwialne lub niedbałe.

5. CV jest najważniejszym dokumentem rekrutacyjnym, dlatego warto poświęcić mu kilka godzin. Od tego jak będzie wyglądało nasze CV zależy czy dostaniemy upragnioną prace.

6. Pisząc informacje o znajomości języków obcych nie wystarczy napisać, że zna się np. język francuski. Należy określić dokładny stopień znajomości języka.

7. Trzeba dbać o powagę dokumentu i nie zamieszczać śmiesznych adresów poczty elektronicznej, na przykład: kubus12@, ladnalaska@ czy z końcówką @buziaczek.pl. Adres e-mail powinien mieć prostą formę: imie.nazwisko@adres.pl


CV Projektant
Tagi: