Wzór CV dla Serwisanta


Wzór CV SerwisantŻyciorys zawodowy powinien zawierać odpowiedź na pytanie: co aplikujący osiągnął dotychczas w sferze kariery zawodowej, a także jakie posiada umiejętności. Szablon Curriculum Vitae dla Serwisanta został przygotowany z myślą o osobach posiadających wykształcenie minimum średnie. Pracodawcy poszukują kandydatów, którzy nie boją się odpowiedzialnych zadań, a także wyróżniają się rzetelnością i uczciwością.


Pobierz CV Serwisant


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Serwisanta:

Wzór listu motywacyjnego Serwisant

Wzór podania o pracę Serwisant


Jak napisać profesjonalny wzór CV dla Serwisanta:

1. CV to inaczej życiorys zawodowy, czyli przebieg historii zatrudnienia.

2. CV hybrydowe jest połączeniem Curriculum Vitae funkcjonalnego i chronologicznego. Jest to forma, która może dać największe możliwości dla kandydata, ponieważ pozwala połączyć umiejętności kandydata wraz z historią pracy.

3. Niedopuszczalne są błędy stylistyczne czy ortograficzne.

4. Zdjęcie w CV nie jest obowiązkowe, jednak warto go umieścić. Powinno to być zdjęcie zrobione przez profesjonalnego fotografa, a najlepiej aby było to zdjęcie legitymacyjne lub z dowodu osobistego.

5. Języki obce są ważną częścią CV, dlatego nie nie można w tej kwestii podawać kłamliwych informacji. Są one bardzo łatwe do wykrycia. Wystarczy, że pracodawca poprosi nas o krótką wypowiedź w danym języku lub co gorsza sam zacznie dyskusję w języku, w którym nie umiemy nic powiedzieć.

6. Są trzy rodzaje CV: CV chronologiczne, funkcjonalne i hybrydowe. Spotkać się można również z dokumentem artystycznym, który jest przeznaczony tylko dla takich zawodów twórczych jak: grafik, architekt czy projektant.

7. Na samym końcu CV umieszcza się klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych do celów rekrutacji. Dokument bez poniższego zapisu będzie odrzucony na samym początku. Przykładowy zwrot: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 133, poz. 883).”


CV Serwisant
Tagi: