Wzór CV dla Specjalisty ds. Marketingu


Wzór CV Specjalista ds. MarketinguŻyciorys zawodowy jest jednym z podstawowych dokumentów aplikacyjnych. Osoby aplikujące powinny porządnie przyłożyć się do przygotowania go, aby uniknąć błędów ortograficznych, stylistycznych i interpunkcyjnych. Schemat CV dla Specjalisty ds. Marketingu przygotowano z myślą o osobach odpowiedzialnych i samodzielnych. Mile widziana jest również operatywność i komunikatywność, a znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.


Pobierz CV Specjalista ds. Marketingu


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Specjalisty ds. Marketingu:

Wzór listu motywacyjnego Specjalista ds. Marketingu

Wzór podania o pracę Specjalista ds. Marketingu


Jak napisać profesjonalny wzór CV dla Specjalisty ds. Marketingu:

1. Poważnym błędem osób szukających pracy jest wysyłanie tego samego Curriculum Vitae do wszystkich pracodawców. Każda praca jest inna dlatego CV też musi być uszyte na miarę konkretnej oferty zatrudnienia.

2. Niedozwolone jest błędne wpisywanie nazw lub osobiste opinie o byłych pracodawcach.

3. W dokumentach aplikacyjnych niedopuszczalne jest kłamstwo. Należy zamieszczać tylko i wyłącznie prawdziwe informacje o swej osobie. Nie należy ubarwiać swojego życiorysu. Kiedy kłamstwo wyjdzie na jaw, najemy się wstydu i będziemy skreśleni w oczach pracodawcy.

4. CV powinno być napisane w formie bezosobowej. Dzięki temu dokument będzie zwięzły, zawierając przy tym maksymalnie dużo informacji.

5. Curriculum Vitae jest swego rodzaju wizytówką aplikanta, dlatego musi być zredagowane poprawnie oraz zwięźle.

6. Dokumenty rekrutacyjne wysyła się pocztą elektroniczną w formacie PDF, dzięki temu mamy pewność, że plik nie „rozjedzie się” po otwarciu na komputerze pracodawcy. Warto wpisać również nazwę stanowiska lub nr referencyjny zgłoszenia.

7. CV artystyczne zarezerwowane jest dla zawodów twórczych takich jak graficy, webmasterzy czy inni artyści. Jest tu pełna swoboda w doborze formy dokumentu. Najważniejsze jest jest tutaj wywarcie dużego wrażenia na odbiorcy. Jest to dokument dla osób, które w swojej pracy muszą wykazać się dobrym smakiem oraz pomysłowością.


CV Specjalista ds. Marketingu