Wzór CV dla Stewardessy


Wzór CV StewardessaWszystkie cechy i doświadczenie kandydata, które są preferowane przez potencjalnych pracodawców powinny zostać wyeksponowane i podkreślone w życiorysie zawodowym. Szablon CV dla Stewardessy został opracowany z myślą o kandydatkach, które ukończyły odpowiednie kursy i posiadają doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Pracodawcy wymagają od aplikujących znajomości języków obcych, a także dobrego stanu zdrowia.


Pobierz CV Stewardessa


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Stewardessy:

Wzór listu motywacyjnego Stewardessa

Wzór podania o pracę Stewardessa


Jak napisać profesjonalny wzór CV dla Stewardessy:

1. Należy unikać śmiesznych lub dziwnych adresów poczty elektronicznej, na przykład: kubus12@, ladnalaska@ czy z końcówką @buziaczek.pl. Adres e-mail powinien mieć następującą formę: imie.nazwisko@adres.pl

2. Dokumenty rekrutacyjne wysyła się pocztą elektroniczną w formacie PDF, dzięki temu mamy pewność, że dokument nie „rozjedzie się” po otwarciu na komputerze pracodawcy. Warto podać również rodzaj stanowiska lub nr referencyjny ogłoszenia.

3. CV funkcjonalne jest dokumentem, w którym najważniejsze są posiadane umiejętności kandydata zdobyte u wcześniejszych pracodawców. Ważne jest ich udokumentowanie i poparcie, gdzie je nabyliśmy i wykorzystywali.

4. Pamiętaj aby w trakcie pisania CV nie powielać cudzej pracy, szczególnie nie można ufać w ciemno szablonom ściągniętym z internetu. Curriculum Vitae jest dokumentem indywidualnym.

5. Osoby z bogatym doświadczeniem powinny wpisać tylko te prace i umiejętności, które są tożsame lub pokrewne z stanowiskiem pracy, na które obecnie aplikują.

6. Nie można jednego szablonu CV wysyłać w odpowiedz do każdego ogłoszenia o pracę. Jest to dokument indywidualny, który musi być dostosowany dla danej oferty pracy i dla konkretnej osoby.

7. Nie można zapomnieć o podaniu klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na cele rekrutacji. Dokument bez tego zapisu będzie musiał być zniszczony. Przykładowy zwrot: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 133, poz. 883).”


CV Stewardessa