Wzór CV dla Strażaka


Wzór CV StrażakElementy życiorysu zawodowego, takie jak wykształcenie, poprzednie miejsca zatrudnienia czy przebyte szkolenia powinny być ułożone na zasadzie odwróconej chronologii. Szablon CV dla Strażaka został opracowany z myślą o kandydatach wyróżniających się doskonałą kondycją fizyczną i dużą odpornością na stres. Pracodawcy zwracają szczególną uwagę na osoby posiadające wykształcenie z zakresu pożarnictwa.


Pobierz CV Strażak


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Strażaka:

Wzór listu motywacyjnego Strażak

Wzór podania o pracę Strażak


Jak napisać profesjonalny wzór CV dla Strażaka:

1. Pisząc o zainteresowaniach unikajmy pustych zwrotów jak: rowery, kino, sport, film. Warto pochwalić się interesującymi zainteresowaniami. Trzeba to robić z głową, bez zbędnego wdawania się w opisy. Pracodawcy cenią osoby z ciekawymi zainteresowaniami.

2. Przed napisaniem Curriculum Vitae trzeba przeanalizować ofertę pracy na jaką odpowiadamy oraz zwrócić uwagę na profil firmy. Trzeba sprawdzić jakie są wymagania zawarte w ogłoszeniu.

3. Osoby z ubogim doświadczeniem, uczniowie, studenci lub absolwenci mogą zawrzeć informacje o przebytych kursach, wyjazdach naukowych, przyznanych stypendiach czy działalności studenckiej.

4. Nie ma jednego uniwersalnego wzoru Curriculum Vitae, które dobrze nada się do dowolnego ogłoszenia o pracę. Jest to dokument indywidualny, który musi być uszyty na miarę dla danej oferty pracy oraz dla konkretnej osoby.

5. Informacje zawarte w Curriculum Vitae obejmują przebieg kariery zawodowej. W CV trzeba napisać o doświadczeniu zawodowym, karierze naukowej, edukacji, umiejętnościach i zainteresowaniach.

6. Na samym końcu CV wpisuje się klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych do celów rekrutacji. Dokument bez tego zwrotu będzie odrzucony na samym początku. Przykładowy zwrot: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

7. CV jest autoreklamą kandydata, musi być napisane profesjonalnie oraz zwięźle.


CV Strażak
Tagi: