Wzór CV dla Telemarketera


Wzór CV TelemarketerPodczas pisania życiorysu zawodowego warto wykazać się kreatywnością. Nieszablonowa prezentacja kompetencji zawodowych kandydata ma szanse wzbudzić zainteresowanie osoby rekrutującej. Nie wolno jednak przesadzić z formą. Schemat Curriculum Vitae dla Telemarketera został przygotowany z myślą o osobach odpowiedzialnych, samodzielnych i komunikatywnych. Znajomość technik negocjacyjnych będzie dodatkowym atutem.


Pobierz CV Telemarketer


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Telemarketera:

Wzór listu motywacyjnego Telemarketer

Wzór podania o pracę Telemarketer


Jak napisać profesjonalny wzór CV dla Telemarketera:

1. Wzór CV musi być uporządkowany i czytelny. Trzeba go napisać na komputerze i wydrukować na czystym papierze. Jest niedopuszczalne w XXI w. pisanie dokumentów aplikacyjnych na kartce papieru w kratkę.

2. Zawierając informacje o językach obcych nie wystarczy napisać, że zna się np. język angielski. Należy określić dokładny stopień znajomości języka.

3. Niedozwolone jest przekręcanie nazw lub osobiste opinie o byłych pracodawcach.

4. Dokumenty aplikacyjne wysyła się pocztą elektroniczną w formacie PDF, dzięki temu mamy pewność, że dokument nie „rozjedzie się” po otwarciu na innym komputerze. Warto podać również rodzaj stanowiska lub nr referencyjny oferty.

5. CV jest najważniejszym dokumentem rekrutacyjnym, dlatego warto poświęcić mu kilka godzin. Od tego jak będzie wyglądało nasze CV zależy czy dostaniemy upragnioną prace.

6. Trzeba dbać o powagę dokumentu i nie zamieszczać śmiesznych adresów e-mail, na przykład: lalus@, ladnalaska@ czy z końcówką @buziaczek.pl. Adres e-mail powinien mieć prostą formę: imie.nazwisko@adres.pl

7. Aby stworzyć profesjonalne CV trzeba najpierw dobrze poznać samego siebie. Trzeba poznać jakie mamy dobre i złe cechy, co jest naszymi atutami, a także co jest naszymi niedoskonałościami.


CV Telemarketer