Wzór listu motywacyjnego dla Architekta Krajobrazu


Wzór listu motywacyjnego Architekt KrajobrazuNajważniejszym elementem dokumentacji aplikacyjnej jest klauzula dotycząca zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez tej małej adnotacji nikt nie ma prawa skorzystać z danych tam zamieszczonych. Schemat listu motywacyjnego dla Architekta Krajobrazu został stworzony z myślą o absolwentach odpowiednich kierunków szkół wyższych. Doskonale sprawdzają się na tym stanowisku osoby odpowiedzialne, kreatywne i samodzielne.


Pobierz list motywacyjny Architekt Krajobrazu


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Architekta Krajobrazu:

Wzór CV Architekt Krajobrazu

Wzór podania o pracę Architekt Krajobrazu


Jak napisać profesjonalny wzór listu motywacyjnego dla Architekta Krajobrazu:

1. Trzeba pamiętać, aby na końcu dokumentu napisać zwrot o pozwoleniu na wykorzystanie naszych danych osobowych do celów rekrutacji. Przykładowy zwrot: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

2. Jeśli twoje Curriculum Vitae spodoba się osobie pracującej przy naborze, to można być pewnym, że również zechce przeczytać list motywacyjny. Dlatego warto aby był to dokument napisany rozważnie. Ponieważ to właśnie on może przeważyć czy dostaniesz daną pracę.

3. Przed wydrukowaniem pracy należy jeszcze raz wnikliwie ją , upewnić się, że nie ma błędów ortograficznych czy literówek, które nie mają prawa pojawić się w liście.

4. Nie znając dokładnego imienia i nazwiska osoby do której się piszę lepiej wpisać sam ogólny zwrot. Podanie błędnych danych może być nieprzychylnie odebrane przez przyszłego pracodawcy.

5. Aby być pewnym, że nie popełniło się błędów, warto po wydrukowaniu dokumentu jeszcze raz go przejrzeć lub poprosić o to kogoś z znajomych.

6. W dzisiejszych czasach dokumenty rekrutacyjne wysyła się za pomocą poczty elektronicznej. Jest to najwygodniejsza forma dla pracownika oraz dla pracodawcy. Adres e-mail z jakiego wysyłamy pisma powinien być imienny. Najlepiej aby miał formę imie.nazwisko@adres.pl. Nie należy wysyłać dokumentów z adresów typu patusia44@, pwelek@ czy @cukiereczki.pl

7. Pisząc list motywacyjny powinno się zwrócić szczególnie uwagę na styl. Powinien być rzeczowy i prosty. Nie może być kolokwialny lub zbyt potoczny.


List motywacyjny Architekt Krajobrazu