Wzór listu motywacyjnego dla Barmana


Wzór listu motywacyjnego BarmanWarto pamiętać, że informacje nie zamieszczone w życiorysie zawodowym, a mające kluczowe znaczenie dla danego stanowiska, należy umieszczać w liście zawodowym. Schemat listu motywacyjnego dla Barmana został opracowany pod kątem osób odpowiedzialnych, samodzielnych, komunikatywnych i systematycznych. Pracodawcy preferują kandydatów legitymujących się znajomością języków obcych i dyplomem ukończenia szkoły gastronomicznej.


Pobierz list motywacyjny Barman


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Barmana:

Wzór CV Barman

Wzór podania o pracę Barman


Jak napisać profesjonalny wzór listu motywacyjnego dla Barmana:

1. Wysyłając dokumenty aplikacyjne za pośrednictwem e-mail trzeba wpisać tytuł wiadomości oraz dodać załączniki z dokumentami. Jeśli znamy nr referencyjny ogłoszenia warto go podać w tytule wiadomości. W załączeniu przesyłamy pliki.

2. Dokument nie opisuje wyłącznie aktualnego przebiegu zatrudnienia ale również zawarte są w nim informacje o tym, jaka jest nasza motywacja zawodowa.

3. Treść listu motywacyjnego powinno się rozpocząć zwrotem do adresata „Szanowna Pani/ Szanowny Panie”.

4. Dokumenty aplikacyjne należy przekonwertować do formatu PDF, dzięki czemu będziesz miał pewność, że dokumenty będą wyglądały identycznie na każdym komputerze.

5. Pamiętaj, aby nie zapomnieć napisać dzisiejszej daty daty. Bywają przypadki, że szukając pracy przez dłuższy czas, wpisuje się cały czas tą samą datę.

6. Gdy znasz osobę, która zajmuje się rekrutacją, można wpisać jej imię i nazwisko jako adresata dokumentu. Jeśli nie, wystarczy wpisać funkcję tej osoby oraz nazwę firmy wraz z adresem.

7. Prawy górny róg dokumentu zawiera datę i miejscowość, poniżej wpisz adresata: funkcję osoby do której się zwracasz, np. Dyrektor ds. personalnych oraz nazwę i adres firmy. Można również wpisać imię i nazwisko osoby zajmującej się rekrutacją, jeśli tylko je znamy.


List motywacyjny Barman
Tagi: