Wzór listu motywacyjnego dla Dyrektora ds. Finansowych


Wzór listu motywacyjnego Dyrektor ds. FinansowychW liście motywacyjnym powinny znaleźć się najważniejsze informacje dotyczące kandydata. Warto wspomnieć w tym dokumencie o sukcesach i osiągnięciach, szczególnie jeśli związane są z aplikowanym stanowiskiem. Schemat listu motywacyjnego dla Dyrektora ds. Finansowych opracowany został pod katem kandydatów odpowiedzialnych, zorganizowanych i systematycznych. Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.


Pobierz list motywacyjny Dyrektor ds. Finansowych


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Dyrektora ds. Finansowych:

Wzór CV Dyrektor ds. Finansowych

Wzór podania o pracę Dyrektor ds. Finansowych


Jak napisać profesjonalny wzór listu motywacyjnego dla Dyrektora ds. Finansowych:

1. Trzeba pamiętać, aby na końcu dokumentu napisać zwrot o pozwoleniu na wykorzystanie naszych danych osobowych do celów rekrutacji. Przykładowy zwrot: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

2. List motywacyjny powinien zawierać cechy charakteru aplikanta, które przydadzą się przy wykonywaniu nowych obowiązków. Najlepiej poprzeć je przykładami.

3. Wiadomość e-mail z dokumentami aplikacyjnymi musi mieć tytuł, adresata oraz krótką informację, na jakie stanowisko aplikujemy. Jeśli znamy nr referencyjny ogłoszenia należy go podać w treści wiadomości. W załączeniu przesyłamy pliki.

4. Dokument nie powinien być dłuższy niż jedna strona A4. Tylko w przypadkach, jeśli kandydat posiada bogate doświadczenie i wiele cech można przedłużyć dokument do dwóch stron A4.

5. List motywacyjny jest uzasadnieniem, dlaczego aplikujemy na dane stanowisko pracy. Warto udowodnić, że nasze dotychczasowe doświadczenie przyda się na nowym stanowisku pracy. Warto również podkreślić swą motywację do podjęcia nowej pracy.

6. List motywacyjny nie jest dokumentem tożsamym z Curriculum Vitae. Są to dwa różne dokumenty, które razem stanowią komplet dokumentów aplikacyjnych.

7. List motywacyjny podobnie jak CV powinno być zapisane w formacie PDF, co uchroni nas przed niezgodnością formatów plików lub programów do otwierania dokumentów tekstowych.


List motywacyjny Dyrektor ds. Finansowych