Wzór listu motywacyjnego dla Hostessy


Wzór listu motywacyjnego HostessaList motywacyjny jako pion dokumentacji aplikacyjnej powinien mieć odpowiednią formę, a jego treść powinna rozwiewać wszelkie wątpliwości rekrutującego odnośnie kandydatury jego autora. Szablon listu motywacyjnego dla Hostessy został stworzony dla pań wyróżniających się atrakcyjnym wyglądem, uczciwością i pogodnym usposobieniem. Mile widziana na tym stanowisku jest także znajomość języków obcych i umiejętność odnajdywania się w różnych sytuacjach.


Pobierz list motywacyjny Hostessa


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Hostessy:

Wzór CV Hostessa

Wzór podania o pracę Hostessa


Jak napisać profesjonalny wzór listu motywacyjnego dla Hostessy:

1. Jeśli znasz osobę, która zajmuje się rekrutacją, można wpisać jej imię i nazwisko jako adresata pisma. Jeśli nie, wystarczy podać funkcję tej osoby i nazwę firmy wraz z adresem.

2. List motywacyjny nie jest powieleniem Curriculum Vitae. Są to dwa całkiem różne dokumenty, które nie mają się powielać, a powinny wzajemnie uzupełniać. Razem mają stanowić komplet dokumentów rekrutacyjnych.

3. Dokument nie opisuje tylko aktualnego przebiegu kariery zawodowej ale również zawarte są w nim informacje o tym, co chcielibyśmy robić w przyszłość.

4. Objętość listu motywacyjnego nie powinna przekraczać jednej strony A4. Tylko w przypadkach, gdy kandydat posiada bogate doświadczenie i wiele umiejętności może zawrzeć dokument na dwóch stronach A4.

5. List motywacyjny nie jest drugim CV. Dokument ten uzupełnia, a nie opisuje CV. Opisuje się w nim nasze osiągnięcia lub motywację.

6. List motywacyjny oraz CV powinno być zapisane w formacie PDF, co uchroni nas przed niezgodnością formatów plików czy programów do otwierania dokumentów tekstowych.

7. List motywacyjny stanowi uzupełnienie CV. Zawarte są w nim nasze doświadczenia zawodowe wraz z ich uzasadnieniem oraz plany na przyszłość.


List motywacyjny Hostessa
Tagi: